ЖД билеты на поезд №038П Запорожье 1 - Киев-Пассажирский - PROIZD.UA

Поезд № 038П

Информация о поезде Запорожье 1 — Киев-Пассажирский

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 038П Запорожье 1 — Киев-Пассажирский

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Запорожье 1 19:46
Днепр-Главный 22:10
15
мин
22:25 126 км
Каменское-Пассажирское 22:58
2
мин
23:00 162 км
Знаменка Пассажирская 02:02
2
мин
02:04 350 км
им. Т. Шевченко 03:17
2
мин
03:19 442 км
Киев-Пассажирский 06:02 658 км

Характеристики поезда 038П

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Запорожье 1 - Киев-Пассажирский

Поезд № 038П отправляется с начальной станции Запорожье 1 в 19:46:00 и прибывает в конечную станцию Киев-Пассажирский в 06:02:00. Полное время поезда в пути - 10:16, за которое он преодолевает расстояние в 658 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 6.
Світлана
В. 16.Чудово. Чисто, комфортно:і дифузор, і освіжувач повітря в туалеті, немає калюж. Я здивована. Але в дальному від провідника туалеті не працює індекатор "занято".
Анастасия
Очень удобно и комфортно только с окна очень дует а так всё отлично
Igor Nechitailo
Тепло сравнительно уютно все нормально
Ірина
Дякую!
Proizd.ua
Ірина, добрий день. Якщо на квитку нанесений QR-код и прописано "Цей документ є підставою для проїзду" - Ви можете показати квиток провіднику в електронному вигляді з екрану телефону або у роздрукованому вигляді. Роздрукувати його можна самостійно на принтері або звернувшись в будь-яку касу "Укрзалізниці" роздрукувати за номером квитка. Але, якщо на квитку штрих-код і вказано БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ "Цей документ не є підставою для проїзду" - бланк необхідно обов'язково обміняти на посадочний документ в будь-якій залізничній касі на території України в зручний для Вас час, але не пізніше ніж за 15 хвилин до відправлення потягу.
Proizd.ua
Рената, після покупки всі квитки відображаються в особистому кабінеті на сайтi. Зайти в кабінет Ви можете з будь-якого пристрою. Для авторизації необхідно вказати прізвище будь якого з пасажирів і останні 4 цифри картки, з якої платили і побачите Ваші квитки. Прізвище потрібно вводити без імені, на тій же мові (рос/укр), якій Ви писали при купівлі квитків. Вже з кабінету можна квиток надіслати на пошту.
Ірина
Доброго вечора! Підкажіть будь ласка чи треба роздруковувати електронний квиток?
Рената
Я вказала пошту, завжди вказую, квитки на зворотній шлях прийшли а ось до Київа не прийшли
Proizd.ua
Рената, квитки надсилаються на пошту у тому випадку, якщо Ви її вказуєте при замовленні. Якщо не вказуєте - квитки завжди зберігаються в особистому кабінеті і Ви можете їх там знайти. Про це вказано в Умовах використання сервісу з якими Ви погодилися перед оплатою замовлення.
Рената
Доброго ранку! До потягу ніяких зауважень, а ось до самого proizd.ua велике зауваження!!! Купила квитки Запоріжжя- Київ в купе 2 місця, гроші зняли я зайшла побачила квитки і вони зникли на пошту так в не прийшли, і побачила це я вже перед відправленням довелося купляти нові квитки в останні хвилини, більше користуватися цим сайтом не буду і нікому не рекомендую бо через цей сайт ми з чоловіком котрий військовий і приїхав на декілька днів у відпустку майже не залишилися без відпочинку через те що елементарно не прийшли квитки на пошту!!!! Звісно і гроші нам ніхто вже не поверне… дуже негативний досвід, дякую!
Олександр
Дуже дякую! Все прийшло на вищому рівні!
Сергей
Супер
Римма Охматовская
Все хорошо, чисто и все работает, только розетки нужно поменять, чтоб зарядить телефоны можно было без проблем
Рімма Охматовська
Все добре, теплий потяг, добрі робітники,все працює.Дякую!
Anastasia
Все сподобалось, поїзд чистий, провідник дуже ввічливий
Николай Давидчук
Цілком все норм. Давненько я не їздив поїздом. Чисто, культурно. Так , дуже не сучасно но.... Особливо ця штука яка тримае фіранку. Ще з дитинства памятаю що воно завжди випадало)))))
Олексій
Все добре
Proizd.ua
Тетяна, купе покращене - це вагони старого типу, але покращені. Стандарт - це згідно нових стандартів.
Тетяна
Іхала у покращеному купе. " Покращене"- це сильно сказано. На весь вагон одна розетка і два відкритих вікна у спеку. Я не зовсім розумію, чому така ціна? Я їхала Львів-Запорріжжя, майже такий самий вагон, вартість та сама, але ж відстань у два рази більше, ніж Запоріжжя-Київ.
Proizd.ua
Анастасія, купе покращений - старого зразка, але з покращеними умовами. Стандарт - згідно оновлених стандартів.
Ірина
Все нормально, за свою ціну купе-стандарт.
Anastasia Lariontseva-Trots
Поясніть мені будь ласка різницю між купе стандарт та покращений? Покращений коштує дешевше, хоча ща назвою мало б бути навпаки...
Костянтин Гаврилович Павловськ
Ну...такоє...за таку ціну люкса могли б і чаю з кавою запропонувати. Вагон совдеповський, але трохи переобладнений під сучасний, навіть 220 V є... Трохи розчарований...
Сергей Клименко
Відправлення згідно розкладу, вагон був бригадирський, чистенько, чай/кава будь ласка. А як ще має бути, ми ж рухаемося в Європу.
Олеся
Подорож була приємна, гарний вагон та зручне купе, дуже чисто, біла постіль, уважні провідники.