ЖД билеты на поезд №036Ш Одесса-Главная - Пшемысль - PROIZD.UA

Поезд № 036Ш

Информация о поезде Одесса-Главная — Пшемысль

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 036Ш Одесса-Главная — Пшемысль

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Одесса-Главная 14:58
Раздельная 1 16:04
2
мин
16:06 73 км
Подольск 17:44
2
мин
17:46 188 км
Кодыма 18:38
2
мин
18:40 243 км
Рудница 19:02
2
мин
19:04 268 км
Вапнярка 19:31
2
мин
19:33 306 км
Рахны 20:07
2
мин
20:09 346 км
Жмеринка 20:50
20
мин
21:10 387 км
Хмельницкий 22:40
5
мин
22:45 486 км
Волочиск 23:45
2
мин
23:47 548 км
Подволочиск 23:56
2
мин
23:58 554 км
Тернополь 00:49
4
мин
00:53 605 км
Злочев 01:46
2
мин
01:48 669 км
Красне 02:12
2
мин
02:14 695 км
Львов 02:55
43
мин
03:38 746 км
Пшемысль 06:30 844 км

Характеристики поезда 036Ш

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Одесса-Главная - Пшемысль

Поезд № 036Ш отправляется с начальной станции Одесса-Главная в 14:58:00 и прибывает в конечную станцию Пшемысль в 06:30:00. Полное время поезда в пути - 16:32, за которое он преодолевает расстояние в 844 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 16.
Proizd.ua
Доброго дня. На нашому сайті відсутні квитки на потяг за кордон. Зверніться, будь ласка, в залізничну касу.
Proizd.ua
Доброго дня. Пільги онлайн відсутні. Для замовлення квитка по пільгам необхідно звернутися в касу з оригіналом посвідчення.
Мариана
Добрый день ,как можно заказать билет с Одессы на Пшемысль.И можно ли с животными?
Людмила
Прошу подсказать есть ли льготные билеты через интернет и ещё если пожилые люди не умеют купить через интернет,то что делать,может есть касса для инвалидов войны и льготников в Одессе и где?Спасибо.
Proizd.ua
Олена, на нашому сайті відсутні квитки на потяг за кордон. Зверніться, будь ласка, в залізничну касу.
Олена
Доброго дня. Чи розклад руху поїзду Одеса Пшемишль є актуальним ? Шукаю квитки на вересень і мені показує брак.І ще питання:чи вагони є плацкартні, чи тільки з сидячими місцями? Дякую велике.
Proizd.ua
Наталія, надішліть, будь ласка, на пошту [email protected] фото Вашого квитка, ми перевіримо інформацію.
Наталья
Доброго дня, тиждень по тому здала квитки і купляла квиток на другий день ,а гроші до цих пір не повернули на картку із 450 грн повернули 110 грн і ці не пришли,до кого звертатися, як можно так працювати?????
Proizd.ua
Доброго дня. На нашому сайті відсутні квитки на потяг за кордон. Деталі з перевезення Ви можете дізнатися за номером 0800503111. Що стосується потягів в межах країни - перевезення тварин здійснюється за наявності ветеринарного документа та електронного квитка для перевезення тварини (потрібно поставити відмітку про перевезення тварини під даними пасажира); Собаки: Собак малих порід необхідно перевозити в сумці з водонепроникним дном. Також тварин можна перевозити в вагонах СВ при умові викупу всіх місць в купе; собак великих порід (вище 45 см) перевозять в наморднику та на повідку. При цьому пасажир зобов'язаний оплатити вартість проїзних документів за кількістю незайнятих місць у купе за повним тарифом, крім випадків, якщо цей пасажир належить до осіб, пільги яких визначено законодавством України. у регіональних поїздах собаки великих порід (вище ніж 45 см у холці) перевозяться в крайніх тамбурах першого й останнього вагонів під наглядом супровідника, а дрібні кімнатні тварини розміщуються у спеціальних засобах для перевезення (не більше двох особин) на місцях, призначених для ручної поклажі, на руках у пасажира або під місцями для сидіння. Коти: котів перевозять в спеціальних ящиках, корзинах, клітках з водонепроникним дном. Для перевезення необхідно оформити квитанцію на перевезення тварини (поставити відмітку про перевезення тварини під даними пасажира). Один пасажир може перевозити одного кота. Птахи: дрібні кімнатні тварини та кімнатні декоративні птахи (не більше двох особин) перевозяться в ящиках, корзинах, клітках або контейнерах із водонепроникним дном (не більше одного місця ручної поклажі). Свійська птиця (кури, індики, гуси, качки, цесарки, перепілки, голуби тощо) допускається до перевезення лише в загальних вагонах місцевих поїздів та в регіональних поїздах у спеціальних засобах для переміщення (не більше одного місця ручної поклажі), розміри яких не перевищують розмірів, передбачених для ручної поклажі. Перевезення дрібних кімнатних тварин, які не створюють загрозу оточуючим (собак малих порід, котів, птахів тощо), у вагонах більш високого класу типу "СВ" та "М" дозволяється за умови викупу усіх незайнятих місць та розміщення тварини у спеціальних засобах для перевезення. Особам з інвалідністю з порушеннями зору у разі пред'явлення документа, що посвідчує право на пільгу, дозволяється провозити із собою собаку-поводиря у вагонах усіх категорій без додаткової оплати, при цьому власник собаки-поводиря має забезпечити наявність намордника. Собака-поводир повинен знаходитись поруч з пасажиром, якого супроводжує, та утримуватись на короткому повідку (ланцюжку або ремінній прив'язці). В усіх випадках пасажир забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час перевезення тварин, у разі порушення яких забезпечує їх усунення.
Максим
Здравствуйте вопрос касательно перевозки животных как это делается и что необходимо
Петр
Добрый день, подскажите сейчас поезд Одесса-Пшемысль ездит?
Proizd.ua
Зверніться, будь ласка, за номером 0800503111.
Braunagel Alla
Скажіть, будь ласка, а чи є потяг сполученням Одеса-Пшемисль?
Proizd.ua
Доброго дня! Зверніться, будь ласка, за номером 0800503111.
Вікторія
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можу я виїхати з дитиною в Польщу, за українським паспортом? 20го серпня
Oleh Zubchyk
ціна трохи більше 1000 грн.
Proizd.ua
Доброго дня! Для уточнення інформації по закордонним рейсам на потяг зверніться, будь ласка, за номером 0800503111.
Яна
Підскажіть, будь ласка чи кожного дня ходить цей потяг з Одеси до Пшемисля ? Вартість квитка?
Proizd.ua
Доброго дня! Зверніться, будь ласка за номером 0800503111.
Proizd.ua
Доброго дня! Зверніться, будь ласка, за номером 0800503111.
Лелик
Люди вопрос пояснить ест ли білети в Польщу ?,2 вопрос можна ли пересеч с Одеси в Польщу мне нужна ,концулства для биседи или ви все знаете ??? Стоемасть и поестка могла бить с центрального ЖД и до самой граніци ???
Лелик
Прямой вопрос есть ли на карте пересечения граници с України в Польщу точней с города Одеси в Польщу ???на поизде ??? И есть билети ???
Proizd.ua
Доброго дня! Зверніться, будь ласка, за номером 0800503111.
Дана
Вітаю! Скажіть будь ласка, із Одеси до Пшемишля доїхати безкоштовно 14 червня жінці похилогу віку та дитині можна? Як можна врятуватись,якщо немає коштів,живемо на маленьку пенсію,тому немає коштів на те щоб переїхати у безпечне місце. Дуже чекаю відповідь. Дякую!
Proizd.ua
Татьяна, к сожалению, у нас нет информации по этому маршруту, так как на нашем сайте в продаже билеты на поезд только по территории Украины.