ЖД билеты на поезд №022Ш Трускавец - Харьков-Пасс - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 022Ш

Информация о поезде Трускавец - Харьков-пасс

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Трускавец
-
-
16:00
0 км
Дрогобыч
16:16
-24
мин
16:40
12 км
Львов
18:07
-20
мин
18:27
112 км
Тернополь
20:18
-2
мин
20:20
253 км
Хмельницкий
21:59
-2
мин
22:01
372 км
Винница
23:51
-2
мин
23:53
518 км
Киев-Пассажирский
02:30
-20
мин
02:50
739 км
Конотоп
05:22
-2
мин
05:24
960 км
Ворожба
06:37
-20
мин
06:57
1035 км
Сумы
07:47
-5
мин
07:52
1089 км
Смородино
08:50
-2
мин
08:52
1148 км
Харьков-Пасс
11:06
-
-
1284 км

Характеристики поезда 022Ш

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Нет

Описание

Поезд № 022Ш отправляется с начальной станции Трускавец в 16:00:00 и прибывает в конечную станцию Харьков-пасс в 16:00:00. Полное время поезда в пути - 19:06:00, за которое он преодолевает расстояние в 1284 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 12.
Іван
Не їдьте сидячим довше ніж 5-7 годин, це так неймовірно незручно, просто кошмар. Їхали 16 годин, усе трясеться, шумить, місця поруч з столом стоять не там, де купляли. Загалом кошмар
Proizd.ua
Тетяно, при поверненні через касу завжди (не важливо де оформлене замовлення) повернення коштів відбувається протягом 30 робочих днів. Ця ж інформація вказана в Умовах використання сервісу. https://proizd.ua/offer 7.9. Порядок опрацювання заяви на повернення і технічна процедура повернення коштів Клієнту регламентуються Правилами Надання Послуг/Правилами Тарифу для кожного окремого Сервісу, до якого належить придбана Послуга. Повернення вартості залізничного квитка здійснюється після отримання ТОВ «Проїзд» від “Укрзалізниці” відповідного реєстру на повернення залізничного квитка. Як правило, реєстри надсилаються в поточному місяці за попередній календарний місяць, із затримкою до 5 робочих днів. Нам справді дуже шкода, що у Вас склалося таке враження про сервіс.
Тетяна
Я повернула квитки до каси ще 11 січня. Вони були на 23-е січня. Бо то був не вагон інтер-сіті до Трускавця, а скоріше перероблена маршрутка. В касі заліз.вокзалу Трускавця мені надали тільки папірці про повернення, але грошей нема. Сказали, бо замовляла через ваш сайт. Чекати на картку грошей, я так розумію, марно. Тому відгук наступний: сервіс відстійний