ЖД билеты на поезд №021К Харьков-Пасс - Трускавец - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 021К

Информация о поезде Харьков-пасс - Трускавец

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Харьков-Пасс
-
-
20:13
0 км
Смородино
22:09
-2
мин
22:11
136 км
Сумы
22:58
-3
мин
23:01
195 км
Ворожба
23:47
40
мин
00:07
249 км
Конотоп
01:10
-2
мин
01:12
324 км
Киев-Пассажирский
03:42
-20
мин
04:02
545 км
Винница
06:48
-5
мин
06:53
766 км
Хмельницкий
08:36
-2
мин
08:38
912 км
Тернополь
10:14
-5
мин
10:19
1031 км
Львов
12:08
-20
мин
12:28
1172 км
Дрогобыч
13:52
-24
мин
14:16
1274 км
Трускавец
14:33
-
-
1286 км

Характеристики поезда 021К

Модель
Обычный
Скорость
Скоростной
Электронный билет
Нет

Описание

Поезд № 021К отправляется с начальной станции Харьков-пасс в 20:13:00 и прибывает в конечную станцию Трускавец в 20:13:00. Полное время поезда в пути - 18:20:00, за которое он преодолевает расстояние в 1286 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 12.
Виталик Глушков
Ніколи більше не сяду в цей поїзд. Чуствуєш себе як в сараї світло горить на весь вагон одна лампа в туалет без распиратора не можна зайти. Я даже ворогу такого не пожелаю.
Proizd.ua
Тетяно, при замовленні квитків на потяг Інтерсіті звертайте увагу на знак + біля назви потягу. Інтерсіті - це потяг з сидячими місцями. Якщо потяг Інтерсіті+ це буде потяг нового зразка. Якщо просто Інтерсіті це буде потяг такого типу, як купе, але з сидячими місцями.
тетяна крисенко
Ні в якому разі не беріть сидячі місця. Це не вагон інтерсіті, а перероблений купейний. Жодної розетки, крісла так боизько, що не те, що 18 годин проїхати, а й 3 дуже важко. Мабуть, наглядова рада Укрзалізниці постаралася. Це ж за те їм таку зарплатню платять. Більше того, коли замовляєте через сайт, то місця не відповідають реальності. Тобто можете опинитись не обличчям одне до одного, а потилицей.