ЖД билеты на поезд №013Л Солотвино 1 - Киев-Пассажирский - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 013Л

Информация о поезде Солотвино 1 - Киев-пассажирский

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Солотвино 1
-
-
16:50
0 км
Тересва
17:24
-2
мин
17:26
18 км
Тячево
17:42
-2
мин
17:44
27 км
Буштино
17:57
-2
мин
17:59
35 км
Хуст
18:24
-2
мин
18:26
54 км
Королево
18:47
-5
мин
18:52
70 км
Виноградово-Закарпатск
19:12
-2
мин
19:14
78 км
Берегово
20:01
-2
мин
20:03
112 км
Косины
20:19
-2
мин
20:21
128 км
Батево
20:37
-26
мин
21:03
138 км
Мукачево
21:38
-6
мин
21:44
163 км
Свалява
22:08
-2
мин
22:10
190 км
Воловец
22:40
-2
мин
22:42
218 км
Славско
23:23
-2
мин
23:25
249 км
Стрый
00:20
-2
мин
00:22
313 км
Львов
01:28
-20
мин
01:48
388 км
Броды
03:00
-2
мин
03:02
481 км
Радивилов
03:12
-2
мин
03:14
491 км
Дубно
03:48
-2
мин
03:50
540 км
Здолбунов
04:23
-43
мин
05:06
583 км
Острог
05:33
-11
мин
05:44
604 км
Кривин
05:59
-2
мин
06:01
621 км
Славута 1
06:12
-2
мин
06:14
636 км
Шепетовка
06:32
-2
мин
06:34
656 км
Полонное
07:07
-2
мин
07:09
687 км
Печановка
07:31
-2
мин
07:33
712 км
Чуднов-Волынский
07:52
-2
мин
07:54
738 км
Бердичев
08:22
-2
мин
08:24
777 км
Фастов 1
09:49
-2
мин
09:51
890 км
Киев-Пассажирский
10:44
-
-
954 км

Характеристики поезда 013Л

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 013Л отправляется с начальной станции Солотвино 1 в 16:50:00 и прибывает в конечную станцию Киев-пассажирский в 16:50:00. Полное время поезда в пути - 17:54:00, за которое он преодолевает расстояние в 954 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 30.
Proizd.ua
Оксано, нам дуже прикро що сталася така ситуація. Перевірте, будь ласка, чи є в квитку в графі "Сервіс" білизна і напої.
Оксана
Сервіі ужас! Чоловік купив білет з Дубно до Києва в ціні на білет він купив постіль і напій йому нічого не дали взагалі це не нормально переплатили 60 грн ( небагато) але хотілося комфорту
Proizd.ua
Тетяно, дякуємо, що обрали proizd.ua! Якщо виникнуть питання - звертайтеся, ми завжди на звʼязку.
Тетяна
Дякую за поїздку. Купила квиток на proizd.ua вперше. Швидко і без проблем.
Ваня
В електроному форматі дуже удобно але дорожче! В поїзді дуже удобно сидіти але не лижати якщо в тебе більше 1.85
Евгений Цыганков
Потяг 014, купе. Не закривалось вікно через що продуло голову і я захворів. Вагони холодні та дуже старі. На одній зі станцій кондуктор вагону не відкрив його для пасажирів і їм довелось сідати через сусідній. За 660 гривень я отримав: купе де дує вітер коли на вулиці +5. Не раджу.
Proizd.ua
Наталья, дякуємо за Ваш відгук!
Abdulaziz
Major comment: the bathroom was very very dirty. Toilet flush not working properly. To run the water in the hand wash sink you have to push a metal bar up thats hard to push and this ways is extremely unsanitary. There is a better way that does not require sensors, but rather by feet. Like a button on the floor that you push to run the water. Room was clean, organized. But billow sheets smelled bad and looked dirty.
Наталья Чури
Солотвино - Київ, купила електронні квітки коли була в Угорщині. Дуже удобно, заздалегідь можна купити квітки з будь якої країни і бути впевненою, що по приїзду в Україну все буде гаразд. Дякую )
Proizd.ua
Тетяно, перегляньте, будь ласка, інформацію по картці. Зарахування коштів вже мало відбутись.
Татьяна
в касі залізничного вокзалу
Proizd.ua
Дякуємо за звернення! Уточніть, будь ласка, де Ви робили повернення квитків? При поверненні через касу термін зарахування коштів складає до 30 робочих днів.
Татьяна
11 грудня я повернула квитки. Сьогодні вже 3 січня 2020 року, гроші за квитки мені ще не повернули. Раніше повертали через 3 дні. Коли повернуть гроші?
Алла
Быстро и удобно купила билеты но дорого :(. Комиссия 25 грн с каждого билета. Итого 100 грн мы с парнем заплатили этой компании за сервис.
Slushnyak Volodymyr
супер