ЖД билеты на поезд №006П Запорожье 1 - Ясиня - PROIZD.UA

Поезд № 006П

Информация о поезде Запорожье 1 — Ясиня

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 006П Запорожье 1 — Ясиня

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Запорожье 1 12:56
Днепр-Главный 15:10
17
мин
15:27 126 км
Каменское-Пассажирское 15:59
2
мин
16:01 162 км
Знаменка Пассажирская 18:53
2
мин
18:55 350 км
им. Т. Шевченко 20:06
2
мин
20:08 442 км
Белая Церковь 22:23
2
мин
22:25 620 км
Бердичев 00:30
2
мин
00:32 764 км
Львов 04:58
20
мин
05:18 1150 км
Ивано-Франковск 07:33
20
мин
07:53 1291 км
Яремче 09:19
3
мин
09:22 1353 км
Татаров-Буковель 09:55
2
мин
09:57 1373 км
Ворохта 10:09
4
мин
10:13 1379 км
Ясиня 10:52 1402 км

Характеристики поезда 006П

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Запорожье 1 - Ясиня

Поезд № 006П отправляется с начальной станции Запорожье 1 в 12:56:00 и прибывает в конечную станцию Ясиня в 10:52:00. Полное время поезда в пути - 21:56, за которое он преодолевает расстояние в 1402 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 13.
Proizd.ua
Ірина, квитки поступають у продаж орієнтовно за 14 днів до відправлення потягу. Перевіряйте наявність пізніше.
Ірина
Поїзд 006 буде 03.06.24р? Не висвічуються квитки, 216 є на 03.0624р. Не зрозуміло
Proizd.ua
Ольга, нижче маршрут потягу, відправлення 13 травня з Запоріжжя https://uploads.disquscdn.com/images/c72c14327ca03d91235e464d64d64f5e29b6dbd1160ed0debf24ff71dc55723b.png
Proizd.ua
Олена, нижче маршрут потягу, відправлення 13 травня з Запоріжжя https://uploads.disquscdn.com/images/c72c14327ca03d91235e464d64d64f5e29b6dbd1160ed0debf24ff71dc55723b.png
Ольга
Приєжнуюсь до питання, чи буде потяг 13.05?
Олена
доброго дня поїзд буде 13.05.2024?
Proizd.ua
https://uploads.disquscdn.com/images/13eb30789afa6300f51b1f043e9613aec0d43c548c0c9075d3ad83417322bb0f.png
Proizd.ua
Тетяно, розклад нижче, бувають зміни у часі відправлення та прибуття
Тетяна
Потяг їде весь рік? Перерв курсування нема?
Proizd.ua
Людмила, квитки поступають у продаж орієнтовно за 14 днів до відправлення. Наявність квитків потрібно перевіряти трохи ближче до запланованого відправлення.
Людмила
Почему я не могу купить билет на поезд запорожье- ясиня до львова на 12.03.24..?. мне система показывает другие поезда,но меня не устраивает расписание...
Proizd.ua
Вагони можуть додаватися, слідкуйте за актуальною інформацією на сайті.
Игорек Егоров
Там вагони вообще собираются добавлять 006 в сторону Ясіні на 20.01.24. ??????
Proizd.ua
Олександр, потяг курсує щоденно.
Олександр
Підкажіть, поїзд їде з Дніпра 17- го січня? Тому що на всі дати є квитки, навіть на 18, а 17 немає!
Proizd.ua
Квитки поступають у продаж орієнтовно за 14 днів до відправлення потягу.
Marianna Kamalova
Доброго вечора, підкажіть будь-ласка, а коли починають продавати квитки на 2 січня? Хоч приблизно
Proizd.ua
Доброго дня. На жаль, поки інформації немає. Переглядайте періодично наявність квитків.
Максим Спичка
Підкажіть, поїзд Запоріжжя -Ясиня буде 21.11?бо вже кілька днів показує тільки до 11.11
Proizd.ua
Артур, ні, не щодня, переглядайте наявність на необхідні дати.
Артур Шаошвили
Поїзд їде кожного дня???
Proizd.ua
Вам потрібно здійснювати пошук по станціям, де буде відбуватися посадка та пункт призначення. Система видає наявність потягів далекого сполучення, які прямують через обидва потрібні Вам пункти.
Andrey
Извините впервые буду ехать на поезде, а что значит Запорожье- Ивано-Франковск? Я просто ищу билет Днепр-главный - Львов. А оно мне выбивает этот билет Объясните пожалуйста
Наталія
Їхали в вагоні #2. Чисто, привітний персонал.