ЖД билеты на поезд №004П Запорожье 1 - Ужгород - PROIZD.UA

Поезд № 004П

Информация о поезде Запорожье 1 — Ужгород

Открыта продажа ж/д билетов на Пасху! 🐣

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 004П Запорожье 1 — Ужгород

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Запорожье 1 16:48
Днепр-Главный 19:05
15
мин
19:20 126 км
Каменское-Пассажирское 19:54
2
мин
19:56 162 км
Знаменка Пассажирская 22:49
2
мин
22:51 350 км
им. Т. Шевченко 00:07
2
мин
00:09 442 км
Белая Церковь 02:23
2
мин
02:25 620 км
Бердичев 04:32
2
мин
04:34 764 км
Львов 09:12
28
мин
09:40 1150 км
Стрый 10:54
3
мин
10:57 1225 км
Славско 12:02
3
мин
12:05 1289 км
Лавочне 12:20
10
мин
12:30 1297 км
Воловец 13:06
10
мин
13:16 1320 км
Свалява 13:47
2
мин
13:49 1348 км
Мукачево 14:15
5
мин
14:20 1375 км
Чоп 15:09
25
мин
15:34 1416 км
Ужгород 15:58 1438 км

Характеристики поезда 004П

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Запорожье 1 - Ужгород

Поезд № 004П отправляется с начальной станции Запорожье 1 в 16:48:00 и прибывает в конечную станцию Ужгород в 15:58:00. Полное время поезда в пути - 23:10, за которое он преодолевает расстояние в 1438 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 16.
Proizd.ua
Ірино, купе стандарт згідно стандартів. Покращене - це вагон старішого типу, але покращений, підведений до стандартних умов.
Ірина
Підкажіть будь ласка чим купе стандарт відрізняється від купе покращеного
Proizd.ua
Дмитро, звернуться, будь ласка, в залізничну касу. Онлайн така послуга, на жаль, відсутня.
Proizd.ua
Сісти на проміжній станції можна, якщо потяг робить зупинку. У Стрию потяг зупиняється.
Дмитро
Добридень, чи можно цим потягом перевезти авто? Якщо так, який тариф? Дякую
Окса Зеленська
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи буде зупинка у Стрию 29.01.24 р чи можна там підсісти до Ужгорода?
Кіра 𓆏
Може бути
Proizd.ua
Наталія, на жаль, детальна інформація стосовно мʼякості сидінь відсутня. Рекомендуємо звернути увагу саме на відгуки пасажирів.
Наталія
Підкажіть, будь ласка, які вагони у цьому поїзді найкомфортніше? Я маю на увазі м'які сидушки з відкидним спальним місцем?
Proizd.ua
Юлія, доброго дня. Потяг курсуватиме щоденно , зі змінами 8 грудня.
юрій
не завжди є плацкарт. практично плацкартних вагонів немає, це особливо не зручно для студентів , які мають пільги тільки на плацкарт
Юлія
Доброго дня,підкажіть графік курсування пртягу 004П на грудень місяць.
Мария Станишевская
Це найкраща поїздка яку я мала. Дуже добрий сервіс, провідники дуже гарні люди. Чистенько, доглянуто, доїхали швидко. Дякую велике 🫂
Proizd.ua
Доброго дня. Вартість відрізняється в залежності від дня. Переглядайте інформацію на сайті proizd.ua на відкриті дати.
Мария
Добрий день! Підскажіть будь-ласка яка ціна з Дніпра до Львова потягом 004П (плацкарт і купе цікавить )
Proizd.ua
Якщо собака в сумці-переносці - необовʼязково. Тільки якщо собака вище 45 см в холці - тоді необхідно придбати всі місця в купе. Вам необхідно купувати 1 пасажирський квиток та поставити відмітку "Тварини, птахи" - Вам буде наданий сервісний квиток для перевезення тварини.
Ольга
Подскажите, перевоз собаки(пекинес 10 кг), надо выкупать целое купе? Или одно место и билет на собаку?
Proizd.ua
Ярослав, є й купе, і плацкарт.
Ярослав
Скажіть будласка у потяга 004п до Ужгорода, є плацкарт чи там тільки купе?
Proizd.ua
До 6 років проїзд безкоштовний без надання окремого місця. Дитячий квиток купується з 6 до 14 років. Рахується вік на момент поїздки.
Ірина Бровко
Добрий вечір! Підкажіть будь ласка,дитині 6 років,чи потрібен окремий квиток? Якщо ми плануємо зайняти одне місце, буде спати зі мною
Proizd.ua
Тетяно, орієнтуйтеся, будь ласка, на час в квитку. Ні сайті загальна інформація, можуть бути неточності.
Татьяна Яловенко
Уточніть, будь ласка, час прибуття та відправлення у Дніпрі-Головному. В мене на сьогодні, 20 липня, придбан квиток до Львова, але час відправлення вказан 19-48, а у вашому розкладі - 19-20. Де точніше?
Proizd.ua
Доброго дня! Графік нижче на скріні https://uploads.disquscdn.com/images/d4951bfcf9e4d1e0a8ac7ce689ce8cddd86aa62ec5b58752fb04545fd16becc9.png
Ірина Бровко
Підкажіть будь ласка,цей потяг 004П їздить в усі дні? Чи є певні дні,чи парні не парні дати?