Залізничні квитки на потяг №904З БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ - ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ → ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ

Потяг № 904З

Переглянути зворотній напрямок
ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 904З

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ19:34:0019:34:0000:00:000 км
ЖАБИНКА20:02:0020:00:0000:02:0026 км
КОБРИН20:30:0020:25:0000:05:0049 км
АНТОПОЛЬ20:59:0020:57:0000:02:0079 км
ДРОГИЧИН ГОРОД21:20:0021:18:0000:02:00104 км
ЯНОВ-ПОЛЕССКИЙ21:57:0021:53:0000:04:00133 км
ПИНСК22:57:0022:44:0000:13:00170 км
ЛУНИНЕЦ00:19:0023:50:0023:31:00228 км
ЛАХВА00:39:0000:38:0000:01:00247 км
СЕНКЕВИЧИ00:56:0000:52:0000:04:00260 км
МИКАШЕВИЧИ01:16:0001:14:0000:02:00275 км
ЖИТКОВИЧИ01:41:0001:39:0000:02:00302 км
КОПЦЕВИЧИ02:07:0002:05:0000:02:00334 км
МУЛЯРОВКА02:24:0002:22:0000:02:00352 км
ПТИЧЬ02:42:0002:40:0000:02:00370 км
МЫШАНКА02:54:0002:52:0000:02:00379 км
КАЛИНКОВИЧИ03:28:0003:17:0000:11:00405 км
ВАСИЛЕВИЧИ04:03:0004:01:0000:02:00444 км
РЕЧИЦА04:46:0004:43:0000:03:00486 км
ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ05:33:0005:33:0000:00:00530 км

Маршрут потяга 904З

Характеристики потяга 904З

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 904З відправляється з початкової станції БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ о 19:34 і прибуває в кінцеву станцію ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ о 05:33. Повний час потягу в дорозі - 02:05, за який він долає 530 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.