proizd-logo

Інформація про потяг БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ → ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ

Потяг № 904З

Переглянути зворотній напрямок ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 904З

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ 19:34 19:34 00:00 0 км
ЖАБИНКА 20:02 20:00 00:02 26 км
КОБРИН 20:30 20:25 00:05 49 км
АНТОПОЛЬ 21:00 20:58 00:02 79 км
ДРОГИЧИН ГОРОД 21:25 21:23 00:02 104 км
ЯНОВ-ПОЛЕССКИЙ 22:02 21:58 00:04 133 км
ПИНСК 22:57 22:42 00:15 170 км
ЛУНИНЕЦ 00:19 23:50 00:29 228 км
ЛАХВА 00:39 00:38 00:01 247 км
СЕНКЕВИЧИ 00:56 00:52 00:04 260 км
МИКАШЕВИЧИ 01:16 01:14 00:02 275 км
ЖИТКОВИЧИ 01:41 01:39 00:02 302 км
КОПЦЕВИЧИ 02:07 02:05 00:02 334 км
МУЛЯРОВКА 02:24 02:22 00:02 352 км
ПТИЧЬ 02:42 02:40 00:02 370 км
МЫШАНКА 02:54 02:52 00:02 379 км
КАЛИНКОВИЧИ 03:28 03:17 00:11 405 км
ВАСИЛЕВИЧИ 04:03 04:01 00:02 444 км
РЕЧИЦА 04:46 04:43 00:03 486 км
ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ 05:33 05:33 00:00 530 км

Маршрут потяга 904З

Характеристики потяга 904З

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 904З

Потяг № 904З відправляється з початкової станції БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ о 19:34 і прибуває в кінцеву станцію ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ о 05:33. Повний час потягу в дорозі - 07:31, за який він долає 530 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.