proizd-logo

Інформація про потяг БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ → ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ

Потяг № 904З

Переглянути зворотній напрямок ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 904З

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ 19:34:00 19:34:00 00:00:00 0 км
ЖАБИНКА 20:02:00 20:00:00 00:02:00 26 км
КОБРИН 20:30:00 20:25:00 00:05:00 49 км
АНТОПОЛЬ 20:59:00 20:57:00 00:02:00 79 км
ДРОГИЧИН ГОРОД 21:20:00 21:18:00 00:02:00 104 км
ЯНОВ-ПОЛЕССКИЙ 21:57:00 21:53:00 00:04:00 133 км
ПИНСК 22:57:00 22:44:00 00:13:00 170 км
ЛУНИНЕЦ 00:19:00 23:50:00 23:31:00 228 км
ЛАХВА 00:39:00 00:38:00 00:01:00 247 км
СЕНКЕВИЧИ 00:56:00 00:52:00 00:04:00 260 км
МИКАШЕВИЧИ 01:16:00 01:14:00 00:02:00 275 км
ЖИТКОВИЧИ 01:41:00 01:39:00 00:02:00 302 км
КОПЦЕВИЧИ 02:07:00 02:05:00 00:02:00 334 км
МУЛЯРОВКА 02:24:00 02:22:00 00:02:00 352 км
ПТИЧЬ 02:42:00 02:40:00 00:02:00 370 км
МЫШАНКА 02:54:00 02:52:00 00:02:00 379 км
КАЛИНКОВИЧИ 03:28:00 03:17:00 00:11:00 405 км
ВАСИЛЕВИЧИ 04:03:00 04:01:00 00:02:00 444 км
РЕЧИЦА 04:46:00 04:43:00 00:03:00 486 км
ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ 05:33:00 05:33:00 00:00:00 530 км

Маршрут потяга 904З

Характеристики потяга 904З

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 904З

Потяг № 904З відправляється з початкової станції БРЕСТ-ЦЕНТРАЛЬНЫЙ о 19:34 і прибуває в кінцеву станцію ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ о 05:33. Повний час потягу в дорозі - 02:42, за який він долає 530 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.