Залізничні квитки на потяг №882О МУРАВІЙКА - БОЯРКА - PROIZD.UA

Інформація про потяг МУРАВІЙКА → БОЯРКА

Потяг № 882О

Переглянути зворотній напрямок
БОЯРКА МУРАВІЙКА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 882О

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
МУРАВІЙКА18:23:0018:22:0000:01:0063 км
ІМ.БОРИСА ОЛІЙНИКА18:34:0018:32:0000:02:0074 км
ВЕРЕСОЧ18:43:0018:42:0000:01:0083 км
ВЕРТІЇВКА18:58:0018:57:0000:01:00103 км
НІЖИН19:17:0019:14:0000:03:00121 км
НОСІВКА19:36:0019:35:0000:01:00144 км
БОБРОВИЦЯ19:55:0019:54:0000:01:00168 км
БРОВАРИ20:30:0020:29:0000:01:00217 км
ДАРНИЦЯ20:47:0020:44:0000:03:00233 км
ВИДУБИЧІ20:59:0020:57:0000:02:00240 км
КИЇВ-ДЕМІЇВСЬКИЙ21:03:0021:02:0000:01:00242 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ21:12:0021:09:0000:03:00247 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ21:18:0021:17:0000:01:00250 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ21:31:0021:24:0000:07:00254 км
ВИШНЕВЕ21:39:0021:38:0000:01:00260 км
БОЯРКА21:49:0021:48:0000:01:00270 км

Маршрут потяга 882О

Характеристики потяга 882О

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 882О відправляється з початкової станції МУРАВІЙКА о 18:23:00 і прибуває в кінцеву станцію БОЯРКА о 21:48:00. Повний час потягу в дорозі - 03:25:00, за який він долає 270 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 16.