Залізничні квитки на потяг №860К ШЕПЕТІВКА - КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ШЕПЕТІВКА → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 860К

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ШЕПЕТІВКА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 860К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ШЕПЕТІВКА03:48:0003:48:0000:00:000 км
СУДИЛКІВ03:58:0003:57:0000:01:004 км
ВАТУТІНЕ04:03:0004:02:0000:01:009 км
ХРОЛИН04:09:0004:08:0000:01:0012 км
НОВИЧІ04:17:0004:16:0000:01:0019 км
ПОЛЯНИ04:23:0004:21:0000:02:0021 км
ГАННУСИНЕ04:27:0004:26:0000:01:0024 км
ПОЛОННЕ04:35:0004:34:0000:01:0031 км
ПОНІНКА04:40:0004:39:0000:01:0034 км
БЛИДНІ04:46:0004:45:0000:01:0040 км
МИРОПІЛЬ04:54:0004:53:0000:01:0046 км
КОЛОДЯЖНИЙ05:00:0004:59:0000:01:0052 км
ПЕЧАНІВКА05:06:0005:05:0000:01:0056 км
ГОРДІЇВКА05:12:0005:11:0000:01:0061 км
РАЗІНЕ05:18:0005:17:0000:01:0067 км
ДОВБИЩЕ05:25:0005:24:0000:01:0075 км
ЧУДНІВ-ВОЛИНСЬКИЙ05:32:0005:31:0000:01:0082 км
ВАКУЛЕНЧУК05:39:0005:38:0000:01:0089 км
МИХАЙЛЕНКИ05:44:0005:43:0000:01:0094 км
РАЧКИ05:49:0005:48:0000:01:0098 км
ДЕМЧИН05:55:0005:54:0000:01:00103 км
МИРОСЛАВКА06:01:0006:00:0000:01:00108 км
РАЙКИ06:06:0006:05:0000:01:00111 км
БЕРДИЧІВ06:16:0006:14:0000:02:00121 км
ІВАНКІВЦІ06:22:0006:21:0000:01:00125 км
ГЛУХІВЦІ06:29:0006:28:0000:01:00133 км
КАОЛІНОВА06:33:0006:32:0000:01:00136 км
КОЗЯТИН 206:39:0006:38:0000:01:00141 км
ЗАЛІЗНИЧНЕ06:42:0006:41:0000:01:00142 км
КОЗЯТИН-107:04:0006:50:0000:14:00149 км
ЧОРНОРУДКА07:26:0007:25:0000:01:00168 км
БРІВКИ07:39:0007:38:0000:01:00184 км
ПОПІЛЬНЯ07:54:0007:53:0000:01:00203 км
КОЖАНКА08:09:0008:08:0000:01:00223 км
ФАСТІВ 108:41:0008:26:0000:15:00242 км
ВАСИЛЬКІВ 109:09:0009:08:0000:01:00269 км
БОЯРКА09:23:0009:22:0000:01:00283 км
ВИШНЕВЕ09:33:0009:32:0000:01:00293 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ09:40:0009:39:0000:01:00299 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ09:45:0009:44:0000:01:00303 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ09:51:0009:51:0000:00:00306 км

Маршрут потяга 860К

Характеристики потяга 860К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 860К відправляється з початкової станції ШЕПЕТІВКА о 03:48 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 09:51. Повний час потягу в дорозі - 00:25, за який він долає 306 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 41.