proizd-logo

Інформація про потяг ШЕПЕТІВКА → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 860К

Переглянути зворотній напрямок КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ШЕПЕТІВКА
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 860К

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
ШЕПЕТІВКА 04:05 04:05 00:00 0 км
СУДИЛКІВ 04:13 04:12 00:01 4 км
ВАТУТІНЕ 04:17 04:16 00:01 9 км
ХРОЛИН 04:23 04:22 00:01 12 км
НОВИЧІ 04:29 04:28 00:01 19 км
ПОЛЯНИ 04:34 04:32 00:02 21 км
ГАННУСИНЕ 04:39 04:38 00:01 24 км
ПОЛОННЕ 04:45 04:44 00:01 31 км
ПОНІНКА 04:50 04:49 00:01 34 км
БЛИДНІ 04:56 04:55 00:01 40 км
МИРОПІЛЬ 05:04 05:03 00:01 46 км
КОЛОДЯЖНИЙ 05:09 05:08 00:01 52 км
ПЕЧАНІВКА 05:16 05:15 00:01 56 км
ГОРДІЇВКА 05:21 05:20 00:01 61 км
РАЗІНЕ 05:28 05:27 00:01 67 км
ДОВБИЩЕ 05:35 05:34 00:01 75 км
ЧУДНІВ-ВОЛИНСЬКИЙ 05:42 05:41 00:01 82 км
ВАКУЛЕНЧУК 05:50 05:49 00:01 89 км
МИХАЙЛЕНКИ 05:54 05:53 00:01 94 км
РАЧКИ 05:59 05:58 00:01 98 км
ДЕМЧИН 06:04 06:03 00:01 103 км
МИРОСЛАВКА 06:09 06:08 00:01 108 км
РАЙКИ 06:13 06:12 00:01 111 км
БЕРДИЧІВ 06:24 06:22 00:02 121 км
ІВАНКІВЦІ 06:30 06:29 00:01 125 км
ГЛУХІВЦІ 06:36 06:35 00:01 133 км
КАОЛІНОВА 06:40 06:39 00:01 136 км
КОЗЯТИН 2 06:47 06:46 00:01 141 км
ЗАЛІЗНИЧНЕ 06:51 06:50 00:01 142 км
КОЗЯТИН-1 07:09 06:57 00:12 149 км
ЧОРНОРУДКА 07:30 07:29 00:01 168 км
БРІВКИ 07:42 07:41 00:01 184 км
ПОПІЛЬНЯ 07:56 07:55 00:01 203 км
КОЖАНКА 08:10 08:09 00:01 223 км
ФАСТІВ 1 08:41 08:27 00:14 242 км
ВАСИЛЬКІВ 1 09:09 09:08 00:01 269 км
БОЯРКА 09:25 09:24 00:01 283 км
ВИШНЕВЕ 09:36 09:35 00:01 293 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ 09:43 09:42 00:01 299 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ 09:48 09:47 00:01 303 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 09:54 09:54 00:00 306 км

Маршрут потяга 860К

Характеристики потяга 860К

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 860К

Потяг № 860К відправляється з початкової станції ШЕПЕТІВКА о 04:05 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 09:54. Повний час потягу в дорозі - 04:12, за який він долає 306 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 41.