Залізничні квитки на потяг №860К ШЕПЕТІВКА - КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ШЕПЕТІВКА → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 860К

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ШЕПЕТІВКА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 860К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ШЕПЕТІВКА03:48:0003:48:0000:00:000 км
СУДИЛКІВ03:58:0003:57:0000:01:004 км
ВАТУТІНЕ04:03:0004:02:0000:01:009 км
ХРОЛИН04:09:0004:08:0000:01:0012 км
НОВИЧІ04:17:0004:16:0000:01:0019 км
ПОЛЯНИ04:23:0004:21:0000:02:0021 км
ГАННУСИНЕ04:27:0004:26:0000:01:0024 км
ПОЛОННЕ04:35:0004:34:0000:01:0031 км
ПОНІНКА04:40:0004:39:0000:01:0034 км
БЛИДНІ04:46:0004:45:0000:01:0040 км
МИРОПІЛЬ04:54:0004:53:0000:01:0046 км
КОЛОДЯЖНИЙ05:00:0004:59:0000:01:0052 км
ПЕЧАНІВКА05:06:0005:05:0000:01:0056 км
ГОРДІЇВКА05:12:0005:11:0000:01:0061 км
РАЗІНЕ05:18:0005:17:0000:01:0067 км
ДОВБИЩЕ05:25:0005:24:0000:01:0075 км
ЧУДНІВ-ВОЛИНСЬКИЙ05:32:0005:31:0000:01:0082 км
ВАКУЛЕНЧУК05:39:0005:38:0000:01:0089 км
МИХАЙЛЕНКИ05:44:0005:43:0000:01:0094 км
РАЧКИ05:49:0005:48:0000:01:0098 км
ДЕМЧИН05:55:0005:54:0000:01:00103 км
МИРОСЛАВКА06:01:0006:00:0000:01:00108 км
РАЙКИ06:06:0006:05:0000:01:00111 км
БЕРДИЧІВ06:16:0006:14:0000:02:00121 км
ІВАНКІВЦІ06:22:0006:21:0000:01:00125 км
ГЛУХІВЦІ06:29:0006:28:0000:01:00133 км
КАОЛІНОВА06:33:0006:32:0000:01:00136 км
КОЗЯТИН 206:39:0006:38:0000:01:00141 км
ЗАЛІЗНИЧНЕ06:42:0006:41:0000:01:00142 км
КОЗЯТИН-107:04:0006:50:0000:14:00149 км
ЧОРНОРУДКА07:26:0007:25:0000:01:00168 км
БРІВКИ07:39:0007:38:0000:01:00184 км
ПОПІЛЬНЯ07:54:0007:53:0000:01:00203 км
КОЖАНКА08:09:0008:08:0000:01:00223 км
ФАСТІВ 108:41:0008:26:0000:15:00242 км
ВАСИЛЬКІВ 109:09:0009:08:0000:01:00269 км
БОЯРКА09:23:0009:22:0000:01:00283 км
ВИШНЕВЕ09:33:0009:32:0000:01:00293 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ09:40:0009:39:0000:01:00299 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ09:45:0009:44:0000:01:00303 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ09:51:0009:51:0000:00:00306 км

Маршрут потяга 860К

Характеристики потяга 860К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 860К відправляється з початкової станції ШЕПЕТІВКА о 03:48 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 09:51. Повний час потягу в дорозі - 29:41, за який він долає 306 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 41.
Укрзалізниця
mastercardvisamaestro

Квитки на поїзд PROIZD™

Якщо вам необхідно поїхати на близьку чи далеку відстань, то PROIZD™ — сервіс для покупки залізничних квитків Укрзалізниці — те що треба. Без поїздки до кас. Без очікування в чергах.

Просто. Швидко. Доступно.

Замовити жд квитки на поїзд на PROIZD™

Скористатися сервісом для придбання проїзних документів на поїзди варто тому, що це:

  • зручно. Щоб купити квиток на поїзд, клієнтові не треба їхати в вокзальні каси, враховувати термін очікування, перекроюючи весь свій робочий день;
  • сучасно. Клієнт може купити квитки на поїзд не контактуючи з касиром або менеджерами. Просте меню, зручна навігація і підказки сайту дозволяють вибрати напрямок, дату, номер поїзда, тип вагона і місце. Ідеальний варіант для зайнятих людей, які не бажають відволікати розмовами і дзвінками колег;
  • популярно. Квитки на поїзд купити онлайн з сервісом мега зручно. Ми показуємо найпопулярніші напрямки і потяги. А наші клієнти самі додають відгуки про сервіс;
  • з підтримкою. Якщо при замовленні залізничних квитків онлайн виникли проблеми, то набирайте контактний телефон або пишіть в службу підтримки в спеціальному вікні сайту;
  • без фінансових втрат. З PROIZD ™ клієнт має змогу не тільки придбати жд квитки УкрЗалізниці, але і повернути квиток, отримавши суму вартості. Для цього термін повернення повинен складати до 50 хв після покупки. Якщо пройшло більше 50 хвилин, але до 24 годин до відправлення потяга, то від суми квитка відмінусується комісія.

Можливість купити квитки на поїзд онлайн оцінять:

  • ділові люди, які часто бувають у відрядження;
  • студенти. Купити квитки на поїзд онлайн можна навіть на парі;
  • мами в декреті. Не потрібно змінювати звичний графік. Каса з онлайн жд квитками потяг уже в телефоні;
  • офісні співробітники. Замовити квиток на поїзд онлайн реально в будь-який час доби, не покидаючи кабінет.

ЖД каса, яка в вашому телефоні 24/7

Якщо з різних причин поїздка відміняється, то з PROIZD™ реально повернути гроші. Протягом 50 хвилин після оплати квитків, Ви можете їх скасувати в Кабінеті і сума платежу буде зарахована на карту в повному обсязі. Такого сервісу не отримаєте в звичайних касах!

Персональний касир в телефоні

Купити квиток на поїзд онлайн в Україні з PROIZD™ простіше простого. Сайт працює на десктопі, планшеті, телефоні. Будь-який гаджет з мобільним або мережевим інтернетом дозволить купити квиток на поїзд в лічені хвилини. Хоч о 3 годині ночі в понеділок, хоч в розпал робочого дня, не виходячи з офісу.

Якщо попереду поїздка, то є PROIZD™. Швидко, сучасно, вигідно!