Залізничні квитки на потяг №855Л КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - РІВНЕ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → РІВНЕ

Потяг № 855Л

Переглянути зворотній напрямок
РІВНЕ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 855Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ12:14:0012:14:0000:00:000 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ12:21:0012:20:0000:01:003 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ12:26:0012:25:0000:01:007 км
ВИШНЕВЕ12:34:0012:33:0000:01:0013 км
БОЯРКА12:45:0012:44:0000:01:0023 км
ВАСИЛЬКІВ 112:59:0012:58:0000:01:0037 км
ФАСТІВ 113:27:0013:25:0000:02:0064 км
КОЖАНКА13:42:0013:41:0000:01:0083 км
ЧЕРНЯВКА13:49:0013:48:0000:01:0091 км
ПОПІЛЬНЯ14:01:0014:00:0000:01:00103 км
ХАРЛІЇВКА14:10:0014:09:0000:01:00112 км
БРІВКИ14:20:0014:19:0000:01:00122 км
ЧОРНОРУДКА14:33:0014:32:0000:01:00138 км
БІЛОСІЛЛЯ14:39:0014:38:0000:01:00142 км
КОЗЯТИН-115:12:0015:00:0000:12:00157 км
ЗАЛІЗНИЧНЕ15:22:0015:21:0000:01:00164 км
КОЗЯТИН 215:25:0015:24:0000:01:00165 км
КАОЛІНОВА15:31:0015:30:0000:01:00170 км
ГЛУХІВЦІ15:35:0015:34:0000:01:00173 км
ІВАНКІВЦІ15:43:0015:42:0000:01:00181 км
БЕРДИЧІВ15:52:0015:50:0000:02:00185 км
МИРОСЛАВКА16:05:0016:04:0000:01:00198 км
ДЕМЧИН16:11:0016:10:0000:01:00203 км
РАЧКИ16:17:0016:16:0000:01:00208 км
МИХАЙЛЕНКИ16:24:0016:23:0000:01:00212 км
ВАКУЛЕНЧУК16:30:0016:29:0000:01:00217 км
ЧУДНІВ-ВОЛИНСЬКИЙ16:38:0016:37:0000:01:00224 км
РАЗІНЕ16:50:0016:49:0000:01:00239 км
ГОРДІЇВКА16:57:0016:56:0000:01:00245 км
ПЕЧАНІВКА17:04:0017:03:0000:01:00250 км
КОЛОДЯЖНИЙ17:10:0017:09:0000:01:00254 км
МИРОПІЛЬ17:16:0017:15:0000:01:00260 км
ПОНІНКА17:26:0017:25:0000:01:00272 км
ПОЛОННЕ17:30:0017:29:0000:01:00275 км
ПОЛЯНИ17:39:0017:38:0000:01:00285 км
НОВИЧІ17:44:0017:43:0000:01:00287 км
ХРОЛИН17:51:0017:50:0000:01:00294 км
СУДИЛКІВ17:58:0017:57:0000:01:00302 км
ШЕПЕТІВКА18:18:0018:06:0000:12:00306 км
ЦВІТОХА18:35:0018:34:0000:01:00317 км
СЛАВУТА 118:44:0018:43:0000:01:00326 км
БАРАННЕ18:51:0018:50:0000:01:00331 км
КРИВИН19:02:0019:01:0000:01:00341 км
БАДІВКА19:11:0019:10:0000:01:00346 км
МОГИЛЯНИ19:18:0019:17:0000:01:00353 км
ОСТРОГ19:25:0019:24:0000:01:00358 км
ІВАЧКОВЕ19:35:0019:34:0000:01:00368 км
СЕМИЛІТКА19:41:0019:40:0000:01:00372 км
ЗДОЛБУНІВ-ПІВДЕННИЙ19:49:0019:48:0000:01:00376 км
ЗДОЛБУНІВ19:57:0019:55:0000:02:00379 км
КВАСИЛІВ20:03:0020:02:0000:01:00382 км
РІВНЕ20:13:0020:13:0000:00:00391 км

Маршрут потяга 855Л

Характеристики потяга 855Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Так
0
Потяг № 855Л відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 12:14 і прибуває в кінцеву станцію РІВНЕ о 20:13. Повний час потягу в дорозі - 26:32, за який він долає 391 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 52.