proizd-logo

Інформація про потяг РІВНЕ → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 848Л

Переглянути зворотній напрямок КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ РІВНЕ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 848Л

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
РІВНЕ 15:22 15:22 00:00 0 км
ЗДОЛБУНІВ 15:38 15:35 00:03 12 км
ОСТРОГ 16:01 16:00 00:01 33 км
МОГИЛЯНИ 16:07 16:06 00:01 38 км
КРИВИН 16:18 16:17 00:01 50 км
СЛАВУТА 1 16:31 16:30 00:01 65 км
ШЕПЕТІВКА 17:06 16:52 00:14 85 км
ХРОЛИН 17:22 17:21 00:01 97 км
ПОЛОННЕ 17:37 17:36 00:01 116 км
ПОНІНКА 17:42 17:41 00:01 119 км
МИРОПІЛЬ 17:53 17:52 00:01 131 км
ПЕЧАНІВКА 18:03 18:02 00:01 141 км
РАЗІНЕ 18:13 18:12 00:01 152 км
ЧУДНІВ-ВОЛИНСЬКИЙ 18:24 18:23 00:01 167 км
МИХАЙЛЕНКИ 18:35 18:34 00:01 179 км
БЕРДИЧІВ 18:57 18:55 00:02 206 км
ЗАЛІЗНИЧНЕ 19:17 19:16 00:01 227 км
КОЗЯТИН-1 19:40 19:23 00:17 234 км
ПОПІЛЬНЯ 20:26 20:24 00:02 288 км
ФАСТІВ 1 20:56 20:54 00:02 327 км
ВАСИЛЬКІВ 1 21:20 21:19 00:01 354 км
БОЯРКА 21:32 21:31 00:01 368 км
ВИШНЕВЕ 21:41 21:40 00:01 378 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ 21:48 21:47 00:01 384 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ 21:53 21:52 00:01 388 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 21:59 21:59 00:00 391 км

Маршрут потяга 848Л

Характеристики потяга 848Л

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 848Л

Потяг № 848Л відправляється з початкової станції РІВНЕ о 15:22 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 21:59. Повний час потягу в дорозі - 00:52, за який він долає 391 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 26.