Залізничні квитки на потяг №848К РІВНЕ - КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг РІВНЕ → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 848К

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ РІВНЕ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 848К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
РІВНЕ15:22:0015:22:0000:00:000 км
ЗДОЛБУНІВ15:38:0015:35:0000:03:0012 км
ОСТРОГ16:03:0016:02:0000:01:0033 км
МОГИЛЯНИ16:09:0016:08:0000:01:0038 км
КРИВИН16:19:0016:18:0000:01:0050 км
СЛАВУТА 116:32:0016:31:0000:01:0065 км
ШЕПЕТІВКА17:10:0016:56:0000:14:0085 км
ХРОЛИН17:26:0017:25:0000:01:0097 км
ПОЛОННЕ17:42:0017:41:0000:01:00116 км
ПОНІНКА17:47:0017:46:0000:01:00119 км
МИРОПІЛЬ17:59:0017:58:0000:01:00131 км
ПЕЧАНІВКА18:08:0018:07:0000:01:00141 км
РАЗІНЕ18:18:0018:17:0000:01:00152 км
ЧУДНІВ-ВОЛИНСЬКИЙ18:29:0018:28:0000:01:00167 км
МИХАЙЛЕНКИ18:40:0018:39:0000:01:00179 км
БЕРДИЧІВ19:01:0018:59:0000:02:00206 км
ЗАЛІЗНИЧНЕ19:20:0019:19:0000:01:00227 км
КОЗЯТИН-119:49:0019:28:0000:21:00234 км
ПОПІЛЬНЯ20:34:0020:33:0000:01:00288 км
ФАСТІВ 121:07:0021:05:0000:02:00327 км
ВАСИЛЬКІВ 121:31:0021:30:0000:01:00354 км
БОЯРКА21:43:0021:42:0000:01:00368 км
ВИШНЕВЕ21:53:0021:52:0000:01:00378 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ22:00:0021:59:0000:01:00384 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ22:05:0022:04:0000:01:00388 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ22:11:0022:11:0000:00:00391 км

Маршрут потяга 848К

Характеристики потяга 848К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 848К відправляється з початкової станції РІВНЕ о 15:22 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 22:11. Повний час потягу в дорозі - 04:05, за який він долає 391 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 26.