Залізничні квитки на потяг №848К РІВНЕ - КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг РІВНЕ → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 848К

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ РІВНЕ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 848К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
РІВНЕ15:22:0015:22:0000:00:000 км
ЗДОЛБУНІВ15:38:0015:35:0000:03:0012 км
ОСТРОГ16:03:0016:02:0000:01:0033 км
МОГИЛЯНИ16:09:0016:08:0000:01:0038 км
КРИВИН16:19:0016:18:0000:01:0050 км
СЛАВУТА 116:32:0016:31:0000:01:0065 км
ШЕПЕТІВКА17:10:0016:56:0000:14:0085 км
ХРОЛИН17:26:0017:25:0000:01:0097 км
ПОЛОННЕ17:42:0017:41:0000:01:00116 км
ПОНІНКА17:47:0017:46:0000:01:00119 км
МИРОПІЛЬ17:59:0017:58:0000:01:00131 км
ПЕЧАНІВКА18:08:0018:07:0000:01:00141 км
РАЗІНЕ18:18:0018:17:0000:01:00152 км
ЧУДНІВ-ВОЛИНСЬКИЙ18:29:0018:28:0000:01:00167 км
МИХАЙЛЕНКИ18:40:0018:39:0000:01:00179 км
БЕРДИЧІВ19:01:0018:59:0000:02:00206 км
ЗАЛІЗНИЧНЕ19:20:0019:19:0000:01:00227 км
КОЗЯТИН-119:49:0019:28:0000:21:00234 км
ПОПІЛЬНЯ20:34:0020:33:0000:01:00288 км
ФАСТІВ 121:07:0021:05:0000:02:00327 км
ВАСИЛЬКІВ 121:31:0021:30:0000:01:00354 км
БОЯРКА21:43:0021:42:0000:01:00368 км
ВИШНЕВЕ21:53:0021:52:0000:01:00378 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ22:00:0021:59:0000:01:00384 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ22:05:0022:04:0000:01:00388 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ22:11:0022:11:0000:00:00391 км

Маршрут потяга 848К

Характеристики потяга 848К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 848К відправляється з початкової станції РІВНЕ о 15:22 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 22:11. Повний час потягу в дорозі - 25:49, за який він долає 391 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 26.
Укрзалізниця
mastercardvisamaestro

Квитки на поїзд PROIZD™

Якщо вам необхідно поїхати на близьку чи далеку відстань, то PROIZD™ — сервіс для покупки залізничних квитків Укрзалізниці — те що треба. Без поїздки до кас. Без очікування в чергах.

Просто. Швидко. Доступно.

Замовити жд квитки на поїзд на PROIZD™

Скористатися сервісом для придбання проїзних документів на поїзди варто тому, що це:

  • зручно. Щоб купити квиток на поїзд, клієнтові не треба їхати в вокзальні каси, враховувати термін очікування, перекроюючи весь свій робочий день;
  • сучасно. Клієнт може купити квитки на поїзд не контактуючи з касиром або менеджерами. Просте меню, зручна навігація і підказки сайту дозволяють вибрати напрямок, дату, номер поїзда, тип вагона і місце. Ідеальний варіант для зайнятих людей, які не бажають відволікати розмовами і дзвінками колег;
  • популярно. Квитки на поїзд купити онлайн з сервісом мега зручно. Ми показуємо найпопулярніші напрямки і потяги. А наші клієнти самі додають відгуки про сервіс;
  • з підтримкою. Якщо при замовленні залізничних квитків онлайн виникли проблеми, то набирайте контактний телефон або пишіть в службу підтримки в спеціальному вікні сайту;
  • без фінансових втрат. З PROIZD ™ клієнт має змогу не тільки придбати жд квитки УкрЗалізниці, але і повернути квиток, отримавши суму вартості. Для цього термін повернення повинен складати до 50 хв після покупки. Якщо пройшло більше 50 хвилин, але до 24 годин до відправлення потяга, то від суми квитка відмінусується комісія.

Можливість купити квитки на поїзд онлайн оцінять:

  • ділові люди, які часто бувають у відрядження;
  • студенти. Купити квитки на поїзд онлайн можна навіть на парі;
  • мами в декреті. Не потрібно змінювати звичний графік. Каса з онлайн жд квитками потяг уже в телефоні;
  • офісні співробітники. Замовити квиток на поїзд онлайн реально в будь-який час доби, не покидаючи кабінет.

ЖД каса, яка в вашому телефоні 24/7

Якщо з різних причин поїздка відміняється, то з PROIZD™ реально повернути гроші. Протягом 50 хвилин після оплати квитків, Ви можете їх скасувати в Кабінеті і сума платежу буде зарахована на карту в повному обсязі. Такого сервісу не отримаєте в звичайних касах!

Персональний касир в телефоні

Купити квиток на поїзд онлайн в Україні з PROIZD™ простіше простого. Сайт працює на десктопі, планшеті, телефоні. Будь-який гаджет з мобільним або мережевим інтернетом дозволить купити квиток на поїзд в лічені хвилини. Хоч о 3 годині ночі в понеділок, хоч в розпал робочого дня, не виходячи з офісу.

Якщо попереду поїздка, то є PROIZD™. Швидко, сучасно, вигідно!