Залізничні квитки на потяг №846Л КАРАВАЄВІ ДАЧІ - СЕЛИЩЕ ЛІСОВЕ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КАРАВАЄВІ ДАЧІ → СЕЛИЩЕ ЛІСОВЕ

Потяг № 846Л

Переглянути зворотній напрямок
СЕЛИЩЕ ЛІСОВЕ КАРАВАЄВІ ДАЧІ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 846Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КАРАВАЄВІ ДАЧІ17:29:0017:28:0000:01:004 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ17:40:0017:35:0000:05:007 км
ПРОТАСІВ ЯР17:44:0017:43:0000:01:009 км
КИЇВ-ДЕМІЇВСЬКИЙ17:51:0017:50:0000:01:0012 км
ВИДУБИЧІ17:56:0017:54:0000:02:0014 км
ДАРНИЦЯ18:09:0018:06:0000:03:0021 км
БРОВАРИ18:26:0018:25:0000:01:0037 км
БОБРИК18:43:0018:42:0000:01:0058 км
ЗАВОРИЧІ18:52:0018:51:0000:01:0067 км
БОБРОВИЦЯ19:06:0019:05:0000:01:0086 км
КОБИЖЧА19:18:0019:17:0000:01:00100 км
НОСІВКА19:27:0019:26:0000:01:00110 км
НІЖИН19:48:0019:45:0000:03:00133 км
ВЕРТІЇВКА20:06:0020:05:0000:01:00151 км
ВЕРЕСОЧ20:25:0020:17:0000:08:00171 км
ІМ.БОРИСА ОЛІЙНИКА20:34:0020:33:0000:01:00180 км
ЧЕРНІГІВ21:11:0021:01:0000:10:00216 км
БІЛОУС21:27:0021:26:0000:01:00225 км
ЛЕВКОВИЧІ21:36:0021:35:0000:01:00233 км
ЖУКОТКИ21:41:0021:40:0000:01:00237 км
МАЛІЙКИ21:52:0021:51:0000:01:00243 км
ДЕМІЙКА21:58:0021:57:0000:01:00248 км
СЛАВУТИЧ22:06:0022:05:0000:01:00254 км
СЕЛИЩЕ ЛІСОВЕ22:12:0022:11:0000:01:00259 км

Маршрут потяга 846Л

Характеристики потяга 846Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 846Л відправляється з початкової станції КАРАВАЄВІ ДАЧІ о 17:29 і прибуває в кінцеву станцію СЕЛИЩЕ ЛІСОВЕ о 22:11. Повний час потягу в дорозі - 26:25, за який він долає 259 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 24.