Залізничні квитки на потяг №829Л ЛЬВІВ - УЖГОРОД - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → УЖГОРОД

Потяг № 829Л

Переглянути зворотній напрямок
УЖГОРОД ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 829Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ16:45:0016:45:0000:00:000 км
СТРИЙ17:47:0017:45:0000:02:0075 км
СКОЛЕ18:19:0018:17:0000:02:00113 км
СЛАВСЬКЕ18:50:0018:47:0000:03:00139 км
ЛАВОЧНЕ19:03:0019:02:0000:01:00147 км
БЕСКИД19:15:0019:14:0000:01:00155 км
ВОЛОВЕЦЬ19:44:0019:41:0000:03:00170 км
СВАЛЯВА20:18:0020:15:0000:03:00198 км
КАРПАТИ20:29:0020:28:0000:01:00208 км
МУКАЧЕВЕ20:48:0020:44:0000:04:00225 км
БАТЬОВО21:22:0021:20:0000:02:00250 км
ЧОП21:59:0021:43:0000:16:00266 км
УЖГОРОД22:25:0022:25:0000:00:00288 км

Маршрут потяга 829Л

Характеристики потяга 829Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 829Л відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 16:45:00 і прибуває в кінцеву станцію УЖГОРОД о 22:25:00. Повний час потягу в дорозі - 05:40:00, за який він долає 288 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 13.