Залізничні квитки на потяг №827К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ЖМЕРИНКА - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ЖМЕРИНКА

Потяг № 827К

Переглянути зворотній напрямок
ЖМЕРИНКА КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 827К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ14:15:0014:15:0000:00:000 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ14:23:0014:22:0000:01:003 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ14:28:0014:27:0000:01:007 км
ВИШНЕВЕ14:36:0014:35:0000:01:0013 км
БОЯРКА14:46:0014:45:0000:01:0023 км
ВАСИЛЬКІВ 115:00:0014:59:0000:01:0037 км
ФАСТІВ 115:39:0015:25:0000:14:0064 км
КОЖАНКА15:55:0015:54:0000:01:0083 км
ПОПІЛЬНЯ16:11:0016:10:0000:01:00103 км
БРІВКИ16:26:0016:25:0000:01:00122 км
ЧОРНОРУДКА16:40:0016:39:0000:01:00138 км
КОЗЯТИН-117:03:0017:00:0000:03:00157 км
КОРДИШІВКА17:17:0017:16:0000:01:00167 км
ГОЛЕНДРИ17:28:0017:27:0000:01:00178 км
ГУЛІВЦІ17:40:0017:39:0000:01:00190 км
КАЛИНІВКА 117:50:0017:49:0000:01:00198 км
ДЕСЕНКА18:01:0018:00:0000:01:00211 км
ВІННИЦЯ ВАНТАЖНА18:07:0018:06:0000:01:00218 км
ВІННИЦЯ18:19:0018:13:0000:06:00221 км
ТЮШКИ18:31:0018:30:0000:01:00232 км
ЯРИШІВКА18:38:0018:37:0000:01:00237 км
ГНІВАНЬ18:45:0018:44:0000:01:00246 км
МОГИЛІВКА18:50:0018:49:0000:01:00251 км
КОЗАЧІВКА18:57:0018:56:0000:01:00258 км
БРАЇЛІВ19:02:0019:01:0000:01:00261 км
ЖМЕРИНКА19:16:0019:16:0000:00:00268 км

Маршрут потяга 827К

Характеристики потяга 827К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 827К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 14:15 і прибуває в кінцеву станцію ЖМЕРИНКА о 19:16. Повний час потягу в дорозі - 26:27, за який він долає 268 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 26.