Залізничні квитки на потяг №819К МОТОВИЛІВКА - РАЗІНЕ - PROIZD.UA

Інформація про потяг МОТОВИЛІВКА → РАЗІНЕ

Потяг № 819К

Переглянути зворотній напрямок
РАЗІНЕ МОТОВИЛІВКА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 819К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
МОТОВИЛІВКА18:00:0017:52:0000:08:0047 км
ФАСТІВ 118:20:0018:18:0000:02:0064 км
КОЖАНКА18:37:0018:36:0000:01:0083 км
ПОПІЛЬНЯ18:53:0018:52:0000:01:00103 км
БРІВКИ19:08:0019:07:0000:01:00122 км
ЧОРНОРУДКА19:23:0019:22:0000:01:00138 км
КОЗЯТИН-120:00:0019:48:0000:12:00157 км
БЕРДИЧІВ20:30:0020:28:0000:02:00185 км
МИХАЙЛЕНКИ20:51:0020:50:0000:01:00212 км
ЧУДНІВ-ВОЛИНСЬКИЙ21:03:0021:02:0000:01:00224 км
РАЗІНЕ21:15:0021:14:0000:01:00239 км

Маршрут потяга 819К

Характеристики потяга 819К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 819К відправляється з початкової станції МОТОВИЛІВКА о 18:00 і прибуває в кінцеву станцію РАЗІНЕ о 21:14. Повний час потягу в дорозі - 27:14, за який він долає 239 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 11.