Залізничні квитки на потяг №818Л КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ - ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ → ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ

Потяг № 818Л

Переглянути зворотній напрямок
ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 818Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ09:32:0009:32:0000:00:000 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ09:38:0009:37:0000:01:004 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ09:49:0009:44:0000:05:007 км
ВИДУБИЧІ10:03:0010:00:0000:03:0014 км
ДАРНИЦЯ10:20:0010:15:0000:05:0021 км
БРОВАРИ10:36:0010:35:0000:01:0037 км
БОБРОВИЦЯ11:10:0011:09:0000:01:0086 км
НОСІВКА11:29:0011:28:0000:01:00110 км
НІЖИН11:48:0011:46:0000:02:00133 км
КРУТИ12:06:0012:05:0000:01:00153 км
ПЛИСКИ12:24:0012:23:0000:01:00174 км
СТАРИЙ ЛУГ12:39:0012:38:0000:01:00190 км
БАХМАЧ-КИЇВСЬКИЙ12:49:0012:48:0000:01:00200 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ12:55:0012:53:0000:02:00203 км
КОНОТОП13:37:0013:17:0000:20:00228 км
ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ13:42:0013:41:0000:01:00231 км

Маршрут потяга 818Л

Характеристики потяга 818Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 818Л відправляється з початкової станції КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ о 09:32 і прибуває в кінцеву станцію ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ о 13:41. Повний час потягу в дорозі - 26:57, за який він долає 231 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 16.