Залізничні квитки на потяг №817К ВОРОЖБА - ФАСТІВ 1 - PROIZD.UA

Інформація про потяг ВОРОЖБА → ФАСТІВ 1

Потяг № 817К

Переглянути зворотній напрямок
ФАСТІВ 1 ВОРОЖБА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 817К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ВОРОЖБА17:22:0017:22:0000:00:000 км
БАБАКІВКА17:34:0017:33:0000:01:004 км
КОШАРИ17:41:0017:40:0000:01:0010 км
КАРПИЛІВКА17:47:0017:46:0000:01:0016 км
КЛЕПАЛИ17:52:0017:51:0000:01:0019 км
ПУТИВЛЬ18:02:0018:00:0000:02:0028 км
СТЕПАНІВКА18:11:0018:10:0000:01:0038 км
ПУТІЙСЬКА18:20:0018:19:0000:01:0045 км
ГРУЗЬКЕ18:25:0018:24:0000:01:0049 км
ЗАФАТІВКА18:28:0018:27:0000:01:0052 км
ДУБИНКА18:32:0018:31:0000:01:0054 км
В'ЯЗОВЕ18:36:0018:35:0000:01:0057 км
ДУБОВ'ЯЗІВКА18:40:0018:39:0000:01:0060 км
ДЖИГАЇВКА18:44:0018:43:0000:01:0063 км
КОМСОМОЛЬСЬКА КОМУНА18:49:0018:48:0000:01:0067 км
ЛОБКІВКА18:53:0018:52:0000:01:0069 км
ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ18:58:0018:57:0000:01:0072 км
КОНОТОП19:27:0019:04:0000:23:0075 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ19:53:0019:51:0000:02:00100 км
БАХМАЧ-КИЇВСЬКИЙ19:59:0019:58:0000:01:00103 км
ПЛИСКИ20:21:0020:20:0000:01:00129 км
КРУТИ20:40:0020:39:0000:01:00150 км
НІЖИН21:00:0020:57:0000:03:00170 км
НОСІВКА21:19:0021:18:0000:01:00193 км
КОБИЖЧА21:37:0021:28:0000:09:00203 км
БОБРОВИЦЯ21:51:0021:50:0000:01:00217 км
БОБРИК22:12:0022:11:0000:01:00245 км
БРОВАРИ22:29:0022:28:0000:01:00266 км
ДАРНИЦЯ22:48:0022:43:0000:05:00282 км
ВИДУБИЧІ23:00:0022:58:0000:02:00289 км
КИЇВ-ДЕМІЇВСЬКИЙ23:04:0023:03:0000:01:00291 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ23:15:0023:11:0000:04:00296 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ23:21:0023:20:0000:01:00299 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ23:27:0023:26:0000:01:00303 км
ВИШНЕВЕ23:34:0023:33:0000:01:00309 км
БОЯРКА23:44:0023:43:0000:01:00319 км
ФАСТІВ 100:18:0000:18:0000:00:00360 км

Маршрут потяга 817К

Характеристики потяга 817К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 817К відправляється з початкової станції ВОРОЖБА о 17:22 і прибуває в кінцеву станцію ФАСТІВ 1 о 00:18. Повний час потягу в дорозі - 24:53, за який він долає 360 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 37.