Залізничні квитки на потяг №816Ш ЗУП.ПУНКТ 669 КМ - КРОЛЕВЕЦЬ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЗУП.ПУНКТ 669 КМ → КРОЛЕВЕЦЬ

Потяг № 816Ш

Переглянути зворотній напрямок
КРОЛЕВЕЦЬ ЗУП.ПУНКТ 669 КМ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 816Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЗУП.ПУНКТ 669 КМ18:32:0018:31:0000:01:00194 км
БАХМАЧ-КИЇВСЬКИЙ18:38:0018:37:0000:01:00200 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ18:44:0018:42:0000:02:00203 км
ХУТІР ХАЛІМОНОВЕ18:50:0018:49:0000:01:00209 км
ХАЛИМОНОВЕ18:59:0018:58:0000:01:00214 км
КУКІЛКА19:08:0019:07:0000:01:00223 км
КОНОТОП19:30:0019:15:0000:15:00228 км
КРОЛЕВЕЦЬ20:08:0020:06:0000:02:00271 км

Маршрут потяга 816Ш

Характеристики потяга 816Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 816Ш відправляється з початкової станції ЗУП.ПУНКТ 669 КМ о 18:32 і прибуває в кінцеву станцію КРОЛЕВЕЦЬ о 20:06. Повний час потягу в дорозі - 24:58, за який він долає 271 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 8.