Залізничні квитки на потяг №816П КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ - КОНОТОП - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ → КОНОТОП

Потяг № 816П

Переглянути зворотній напрямок
КОНОТОП КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 816П

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ14:57:0014:57:0000:00:000 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ15:03:0015:01:0000:02:004 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ15:16:0015:08:0000:08:007 км
КИЇВ-ДЕМІЇВСЬКИЙ15:24:0015:23:0000:01:0012 км
ВИДУБИЧІ15:28:0015:26:0000:02:0014 км
ДАРНИЦЯ15:42:0015:39:0000:03:0021 км
БРОВАРИ15:57:0015:56:0000:01:0037 км
БОБРИК16:15:0016:14:0000:01:0058 км
БОБРОВИЦЯ16:36:0016:35:0000:01:0086 км
НОСІВКА16:55:0016:54:0000:01:00110 км
НІЖИН17:26:0017:13:0000:13:00133 км
ПРИОСТЕРНИЙ17:37:0017:36:0000:01:00144 км
КРУТИ17:47:0017:46:0000:01:00153 км
ХОРОШЕ ОЗЕРО17:55:0017:54:0000:01:00162 км
ПЛИСКИ18:09:0018:08:0000:01:00174 км
ВЕЛИКА ЗАГОРІВКА18:16:0018:15:0000:01:00181 км
СТАРИЙ ЛУГ18:25:0018:24:0000:01:00190 км
ЗУП.ПУНКТ 669 КМ18:30:0018:29:0000:01:00194 км
БАХМАЧ-КИЇВСЬКИЙ18:38:0018:37:0000:01:00200 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ18:44:0018:42:0000:02:00203 км
ХУТІР ХАЛІМОНОВЕ18:50:0018:49:0000:01:00209 км
ХАЛИМОНОВЕ18:59:0018:58:0000:01:00214 км
КУКІЛКА19:08:0019:07:0000:01:00223 км
КОНОТОП19:15:0019:15:0000:00:00228 км

Маршрут потяга 816П

Характеристики потяга 816П

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 816П відправляється з початкової станції КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ о 14:57 і прибуває в кінцеву станцію КОНОТОП о 19:15. Повний час потягу в дорозі - 25:38, за який він долає 228 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 24.