Залізничні квитки на потяг №816Д ШОСТКА - БОБРИК - PROIZD.UA

Інформація про потяг ШОСТКА → БОБРИК

Потяг № 816Д

Переглянути зворотній напрямок
БОБРИК ШОСТКА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 816Д

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ШОСТКА01:43:0001:43:0000:00:000 км
ТЕРЕЩЕНСЬКА01:58:0001:56:0000:02:0011 км
КРОЛЕВЕЦЬ02:20:0002:18:0000:02:0037 км
КОНОТОП03:13:0002:56:0000:17:0080 км
КУКІЛКА03:20:0003:19:0000:01:0085 км
ХАЛИМОНОВЕ03:30:0003:29:0000:01:0094 км
ХУТІР ХАЛІМОНОВЕ03:36:0003:35:0000:01:0099 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ03:53:0003:43:0000:10:00105 км
БАХМАЧ-КИЇВСЬКИЙ03:58:0003:57:0000:01:00108 км
ЗУП.ПУНКТ 669 КМ04:04:0004:03:0000:01:00114 км
СТАРИЙ ЛУГ04:08:0004:07:0000:01:00118 км
ЧЕРЕМУШКИ04:14:0004:13:0000:01:00121 км
ВЕЛИКА ЗАГОРІВКА04:21:0004:20:0000:01:00127 км
ПЛИСКИ04:28:0004:26:0000:02:00134 км
ХОРОШЕ ОЗЕРО04:39:0004:38:0000:01:00146 км
КРУТИ04:48:0004:47:0000:01:00155 км
ПРИОСТЕРНИЙ04:57:0004:56:0000:01:00164 км
НІЖИН05:20:0005:09:0000:11:00175 км
НОСІВКА05:42:0005:41:0000:01:00198 км
БОБРОВИЦЯ06:06:0006:05:0000:01:00222 км
БОБРИК06:34:0006:33:0000:01:00250 км

Маршрут потяга 816Д

Характеристики потяга 816Д

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 816Д відправляється з початкової станції ШОСТКА о 01:43:00 і прибуває в кінцеву станцію БОБРИК о 06:33:00. Повний час потягу в дорозі - 04:50:00, за який він долає 250 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 21.