Залізничні квитки на потяг №815К КОНОТОП - КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КОНОТОП → КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ

Потяг № 815К

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ КОНОТОП
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 815К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КОНОТОП03:17:0003:17:0000:00:000 км
КУКІЛКА03:24:0003:23:0000:01:005 км
ХАЛИМОНОВЕ03:34:0003:33:0000:01:0014 км
ХУТІР ХАЛІМОНОВЕ03:40:0003:39:0000:01:0019 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ03:49:0003:47:0000:02:0025 км
БАХМАЧ-КИЇВСЬКИЙ03:54:0003:53:0000:01:0028 км
ЗУП.ПУНКТ 669 КМ04:00:0003:59:0000:01:0034 км
СТАРИЙ ЛУГ04:04:0004:03:0000:01:0038 км
ВЕЛИКА ЗАГОРІВКА04:16:0004:15:0000:01:0047 км
ПЛИСКИ04:24:0004:22:0000:02:0054 км
ХОРОШЕ ОЗЕРО04:35:0004:34:0000:01:0066 км
КРУТИ04:44:0004:43:0000:01:0075 км
ПРИОСТЕРНИЙ04:53:0004:52:0000:01:0084 км
НІЖИН05:18:0005:05:0000:13:0095 км
НОСІВКА05:40:0005:39:0000:01:00118 км
БОБРОВИЦЯ06:03:0006:02:0000:01:00142 км
БОБРИК06:26:0006:25:0000:01:00170 км
БРОВАРИ06:43:0006:41:0000:02:00191 км
ДАРНИЦЯ07:04:0006:58:0000:06:00207 км
ВИДУБИЧІ07:17:0007:15:0000:02:00214 км
КИЇВ-ДЕМІЇВСЬКИЙ07:22:0007:20:0000:02:00216 км
ПРОТАСІВ ЯР07:27:0007:26:0000:01:00219 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ07:35:0007:32:0000:03:00221 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ07:41:0007:40:0000:01:00224 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ07:46:0007:46:0000:00:00228 км

Маршрут потяга 815К

Характеристики потяга 815К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 815К відправляється з початкової станції КОНОТОП о 03:17 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ о 07:46. Повний час потягу в дорозі - 27:01, за який він долає 228 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 25.