Залізничні квитки на потяг №814К КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ - ІВОТКА - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ → ІВОТКА

Потяг № 814К

Переглянути зворотній напрямок
ІВОТКА КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 814К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ16:47:0016:46:0000:01:0057 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ16:53:0016:52:0000:01:0061 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ17:15:0017:00:0000:15:0064 км
ПРОТАСІВ ЯР17:20:0017:19:0000:01:0066 км
ВИДУБИЧІ17:28:0017:26:0000:02:0071 км
ДАРНИЦЯ17:41:0017:38:0000:03:0078 км
БРОВАРИ17:55:0017:54:0000:01:0094 км
БОБРИК18:12:0018:11:0000:01:00115 км
БОБРОВИЦЯ18:33:0018:32:0000:01:00143 км
НОСІВКА18:52:0018:51:0000:01:00167 км
НІЖИН19:11:0019:09:0000:02:00190 км
КРУТИ19:29:0019:28:0000:01:00210 км
ХОРОШЕ ОЗЕРО19:37:0019:36:0000:01:00219 км
ПЛИСКИ19:48:0019:47:0000:01:00231 км
БАХМАЧ-КИЇВСЬКИЙ20:09:0020:08:0000:01:00257 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ20:15:0020:13:0000:02:00260 км
ХАЛИМОНОВЕ20:26:0020:25:0000:01:00271 км
КОНОТОП20:43:0020:38:0000:05:00285 км
МЕЛЬНЯ21:03:0021:02:0000:01:00302 км
АЛТИНІВКА21:14:0021:13:0000:01:00313 км
КРОЛЕВЕЦЬ21:27:0021:26:0000:01:00328 км
ТЕРЕЩЕНСЬКА21:51:0021:50:0000:01:00354 км
ЯНПІЛЬ22:12:0022:11:0000:01:00379 км
ІВОТКА22:18:0022:17:0000:01:00385 км

Маршрут потяга 814К

Характеристики потяга 814К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Так
0
Потяг № 814К відправляється з початкової станції КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ о 16:47 і прибуває в кінцеву станцію ІВОТКА о 22:17. Повний час потягу в дорозі - 25:51, за який він долає 385 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 24.