Залізничні квитки на потяг №813К ЗЕРНОВЕ - КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЗЕРНОВЕ → КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ

Потяг № 813К

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ ЗЕРНОВЕ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 813К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЗЕРНОВЕ06:17:0006:17:0000:00:000 км
ХУТІР-МИХАЙЛІВСЬКИЙ06:37:0006:35:0000:02:0017 км
ІВОТКА06:53:0006:52:0000:01:0032 км
ЯНПІЛЬ07:01:0007:00:0000:01:0038 км
ТЕРЕЩЕНСЬКА07:22:0007:20:0000:02:0063 км
КРОЛЕВЕЦЬ07:43:0007:42:0000:01:0089 км
АЛТИНІВКА07:56:0007:55:0000:01:00104 км
КОНОТОП08:26:0008:21:0000:05:00132 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ08:52:0008:50:0000:02:00157 км
БАХМАЧ-КИЇВСЬКИЙ08:58:0008:57:0000:01:00160 км
ПЛИСКИ09:22:0009:21:0000:01:00186 км
КРУТИ09:40:0009:39:0000:01:00207 км
НІЖИН10:00:0009:57:0000:03:00227 км
НОСІВКА10:19:0010:18:0000:01:00250 км
БОБРОВИЦЯ10:39:0010:38:0000:01:00274 км
БРОВАРИ11:14:0011:13:0000:01:00323 км
ДАРНИЦЯ11:31:0011:28:0000:03:00339 км
ВИДУБИЧІ11:43:0011:41:0000:02:00346 км
КИЇВ-ДЕМІЇВСЬКИЙ11:47:0011:46:0000:01:00348 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ12:04:0011:54:0000:10:00353 км
КАРАВАЄВІ ДАЧІ12:11:0012:10:0000:01:00356 км
КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ12:16:0012:16:0000:00:00360 км

Маршрут потяга 813К

Характеристики потяга 813К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 813К відправляється з початкової станції ЗЕРНОВЕ о 06:17 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ВОЛИНСЬКИЙ о 12:16. Повний час потягу в дорозі - 27:40, за який він долає 360 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 22.