Залізничні квитки на потяг №784Ш КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ШОСТКА - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ШОСТКА

Потяг № 784Ш

Переглянути зворотній напрямок
ШОСТКА КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 784Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ20:58:0020:58:0000:00:000 км
ВИДУБИЧІ21:09:0021:08:0000:01:007 км
ДАРНИЦЯ21:21:0021:19:0000:02:0014 км
НІЖИН22:28:0022:26:0000:02:00126 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ23:34:0023:16:0000:18:00196 км
КОНОТОП23:59:0023:57:0000:02:00221 км
КРОЛЕВЕЦЬ00:38:0000:36:0000:02:00264 км
ТЕРЕЩЕНСЬКА00:59:0000:57:0000:02:00290 км
ШОСТКА01:12:0001:12:0000:00:00301 км

Маршрут потяга 784Ш

Характеристики потяга 784Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 784Ш відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 20:58 і прибуває в кінцеву станцію ШОСТКА о 01:12. Повний час потягу в дорозі - 02:44, за який він долає 301 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 9.