Залізничні квитки на потяг №778П КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ШОСТКА - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ШОСТКА

Потяг № 778П

Переглянути зворотній напрямок
ШОСТКА КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 778П

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ13:39:0013:39:0000:00:000 км
ВИДУБИЧІ13:52:0013:50:0000:02:007 км
ДАРНИЦЯ14:04:0014:02:0000:02:0014 км
НІЖИН15:18:0015:16:0000:02:00126 км
ПЛИСКИ15:50:0015:48:0000:02:00167 км
БАХМАЧ-КИЇВСЬКИЙ16:11:0016:09:0000:02:00193 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ16:17:0016:15:0000:02:00196 км
КОНОТОП16:40:0016:38:0000:02:00221 км
АЛТИНІВКА17:07:0017:05:0000:02:00249 км
КРОЛЕВЕЦЬ17:20:0017:18:0000:02:00264 км
ТЕРЕЩЕНСЬКА17:41:0017:39:0000:02:00290 км
ШОСТКА17:54:0017:54:0000:00:00301 км

Маршрут потяга 778П

Характеристики потяга 778П

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкісний
Електронний квиток
Так
REGIONAL_EXPRESS
Потяг № 778П відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 13:39 і прибуває в кінцеву станцію ШОСТКА о 17:54. Повний час потягу в дорозі - 26:30, за який він долає 301 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 12.