Залізничні квитки на потяг №776П КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ХАРКІВ-ПАС - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ХАРКІВ-ПАС

Потяг № 776П

Переглянути зворотній напрямок
ХАРКІВ-ПАС КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 776П

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ00:22:0000:22:0000:00:000 км
ДАРНИЦЯ00:42:0000:40:0000:02:0014 км
БРОВАРИ00:57:0000:56:0000:01:0030 км
НІЖИН01:58:0001:56:0000:02:00126 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ02:50:0002:48:0000:02:00196 км
КОНОТОП03:14:0003:12:0000:02:00221 км
ПУТИВЛЬ03:57:0003:55:0000:02:00268 км
ВОРОЖБА04:46:0004:26:0000:20:00296 км
БІЛОПІЛЛЯ04:55:0004:54:0000:01:00301 км
СУМИ05:38:0005:33:0000:05:00350 км
СМОРОДИНЕ06:27:0006:25:0000:02:00409 км
КИРИКІВКА06:44:0006:43:0000:01:00430 км
БОГОДУХІВ07:15:0007:14:0000:01:00468 км
ХАРКІВ-ПАС08:26:0008:26:0000:00:00545 км

Маршрут потяга 776П

Характеристики потяга 776П

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 776П відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 00:22 і прибуває в кінцеву станцію ХАРКІВ-ПАС о 08:26. Повний час потягу в дорозі - 32:04, за який він долає 545 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 14.