proizd-logo

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Потяг № 771Л

Переглянути зворотній напрямок ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 771Л

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 23:42:00 23:42:00 00:00:00 0 км
ФАСТІВ 1 00:34:00 00:32:00 00:02:00 64 км
ПОПІЛЬНЯ 01:01:00 00:59:00 00:02:00 103 км
КОЗЯТИН-1 01:43:00 01:41:00 00:02:00 157 км
КАЛИНІВКА 1 02:20:00 02:18:00 00:02:00 198 км
ВІННИЦЯ 02:43:00 02:39:00 00:04:00 221 км
ГНІВАНЬ 03:04:00 03:02:00 00:02:00 246 км
ЖМЕРИНКА 03:47:00 03:30:00 00:17:00 268 км
ДЕРАЖНЯ 04:45:00 04:43:00 00:02:00 331 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 05:11:00 05:11:00 00:00:00 367 км

Маршрут потяга 771Л

Характеристики потяга 771Л

Модель Звичайний
Швидкість Швидкісний
Електронний квиток Так

Потяг № 771Л відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 23:42 і прибуває в кінцеву станцію ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ о 05:11. Повний час потягу в дорозі - 01:38, за який він долає 367 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 10.