proizd-logo

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Потяг № 771Л

Переглянути зворотній напрямок ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 771Л

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 23:57 23:57 00:00 0 км
ФАСТІВ 1 00:46 00:44 00:02 64 км
ПОПІЛЬНЯ 01:12 01:10 00:02 103 км
КОЗЯТИН-1 01:52 01:50 00:02 157 км
КАЛИНІВКА 1 02:26 02:24 00:02 198 км
ВІННИЦЯ 02:47 02:43 00:04 221 км
ГНІВАНЬ 03:08 03:06 00:02 246 км
ЖМЕРИНКА 03:48 03:33 00:15 268 км
ДЕРАЖНЯ 04:44 04:42 00:02 331 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 05:10 05:10 00:00 367 км

Маршрут потяга 771Л

Характеристики потяга 771Л

Модель Звичайний
Швидкість Швидкісний
Електронний квиток Так
Потяг № 771Л

Потяг № 771Л відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 23:57 і прибуває в кінцеву станцію ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ о 05:10. Повний час потягу в дорозі - 02:46, за який він долає 367 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 10.