Залізничні квитки на потяг №749К Київ-Пасажирський - Івано-Франківськ - PROIZD.UA
Допомога онлайн

Потяг № 749К

Інформація про потяг Київ-пасажирський - Івано-франківськ

Відкрито продаж квитків на все літо

Звідки?
Куди?
Оберіть дату

Маршрут

Станція
Прибуття
Зупинка
Відправлення
Відстань
Київ-Пасажирський
-
-
14:07
0 км
Львів
19:50
20
хв
20:10
573 км
Івано-Франківськ
22:10
-
-
714 км

Характеристики потяга 749К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкісний
Електронний квиток
Так

Опис

Потяг № 749К відправляється з початкової станції Київ-пасажирський о 14:07:00 і прибуває в кінцеву станцію Івано-франківськ о 14:07:00. Повний час потягу в дорозі - 08:03:00, за який він долає 714 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 3.
Proizd.ua
Доброго дня! На жаль, такими даними ми не володіємо.
Олег
17.05.2021 поїзд 749к Можна, будь ласка, дані пасажира, яка їхала на 19 місці 2го вагону 2го класу. Дуже сподобалась дівчина, хочу знайти її контакти🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Елена
Добрый день! Ехали 6 мая во Львов с Киева. Учитывая, что мы живем в период ковид19, я думаю, что очень логично придерживаться дистанции, а не брать 6 человек в вагон 2-класса, которые будут ехать вместе ближайшие 6 часов. После обращения к проводникам, нас перевели в первый класс (с дополнительной оплатой, на что мы конечно согласились, но мы хотя бы были с мамой вдвоем в купе до прибытия). Скорый поезд во Львов опоздал больше чем на 40 минут. Рекомендую 😁
Наталья
а есть ли wifi в поезде?
Proizd.ua
Доброго дня! Нижні полиці непарні, верхні - парні.
Відділ Кадрів
Доброго дня! Прошу сказати чи місця в купе потяга 749 К продають вже на 4 особи, який номер верхньої полиці, а який нижньої (парне, не парне)? Чи можливо щоб я викупила місце на нижній полиці була одна (маю на увазі без особи, котра викупить місце на верхній)
Proizd.ua
Доброго дня! На жаль, ми не володіємо такими даними. Щойно потяги буде призначено - інформація відображатиместься на сайті та в групі Facebook https://www.facebook.com/proizd.ua/ . Слідкуйте, будь ласка, за оновленнями.
Максим Яровий
Доброго дня. Я так розумію, що поки у Львівській області пандемічна ситуація не почне виправлятись - потяги не назначатимуть?
Proizd.ua
Доброго дня! Лише в тому разі, якщо квиток придбаний до Львова, значить потяг там зупинятиметься.
Олександр
Чи можна буде зійти з потяга у Львові?
Саппорта Адептус
Огромное спасибо за реакцию на возникшую проблему с билетами, сервис приятно порадовал :)