Залізничні квитки на потяг №712К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - КОСТЯНТИНІВКА - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → КОСТЯНТИНІВКА

Потяг № 712К

Переглянути зворотній напрямок
КОСТЯНТИНІВКА КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 712К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ06:20:0006:20:0000:00:000 км
ДАРНИЦЯ06:39:0006:37:0000:02:0014 км
МИРГОРОД08:34:0008:33:0000:01:00248 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА09:25:0009:23:0000:02:00335 км
ЛОЗОВА11:17:0011:15:0000:02:00530 км
СЛОВ'ЯНСЬК12:16:0012:14:0000:02:00635 км
КРАМАТОРСЬК12:26:0012:24:0000:02:00649 км
ДРУЖКІВКА12:34:0012:33:0000:01:00660 км
КОСТЯНТИНІВКА12:44:0012:44:0000:00:00679 км

Маршрут потяга 712К

Характеристики потяга 712К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкісний
Електронний квиток
Так
HYUNDAI
Потяг № 712К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 06:20 і прибуває в кінцеву станцію КОСТЯНТИНІВКА о 12:44. Повний час потягу в дорозі - 24:18, за який він долає 679 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 9.