Залізничні квитки на потяг №670Б МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ - ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ → ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ

Потяг № 670Б

Переглянути зворотній напрямок
ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 670Б

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ17:10:0017:10:0000:00:000 км
ОСИПОВИЧИ 118:34:0018:32:0000:02:00107 км
БОБРУЙСК19:11:0019:08:0000:03:00149 км
КРАСНЫЙ БЕРЕГ19:45:0019:44:0000:01:00195 км
ЖЛОБИН20:08:0020:05:0000:03:00214 км
СВЕТЛОГОРСК-НА-БЕРЕЗИН20:39:0020:37:0000:02:00253 км
КАЛИНКОВИЧИ22:02:0021:30:0000:32:00315 км
ВАСИЛЕВИЧИ22:41:0022:39:0000:02:00354 км
РЕЧИЦА23:24:0023:21:0000:03:00396 км
ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ00:03:0000:03:0000:00:00440 км

Маршрут потяга 670Б

Характеристики потяга 670Б

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 670Б відправляється з початкової станції МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ о 17:10 і прибуває в кінцеву станцію ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ о 00:03. Повний час потягу в дорозі - 02:01, за який він долає 440 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 10.