proizd-logo

Інформація про потяг МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ → ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ

Потяг № 670Б

Переглянути зворотній напрямок ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 670Б

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ 17:10 17:10 00:00 0 км
ОСИПОВИЧИ 1 18:34 18:32 00:02 107 км
БОБРУЙСК 19:11 19:08 00:03 149 км
ЖЛОБИН 20:08 20:05 00:03 214 км
СВЕТЛОГОРСК-НА-БЕРЕЗИН 20:39 20:37 00:02 253 км
КАЛИНКОВИЧИ 22:02 21:30 00:32 315 км
ВАСИЛЕВИЧИ 22:41 22:39 00:02 354 км
РЕЧИЦА 23:24 23:21 00:03 396 км
ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ 00:03 00:03 00:00 440 км

Маршрут потяга 670Б

Характеристики потяга 670Б

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 670Б

Потяг № 670Б відправляється з початкової станції МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ о 17:10 і прибуває в кінцеву станцію ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ о 00:03. Повний час потягу в дорозі - 03:55, за який він долає 440 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 9.