proizd-logo

Інформація про потяг МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ → ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ

Потяг № 670Б

Переглянути зворотній напрямок ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 670Б

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ 17:10:00 17:10:00 00:00:00 0 км
ОСИПОВИЧИ 1 18:34:00 18:32:00 00:02:00 107 км
БОБРУЙСК 19:11:00 19:08:00 00:03:00 149 км
КРАСНЫЙ БЕРЕГ 19:45:00 19:44:00 00:01:00 195 км
ЖЛОБИН 20:08:00 20:05:00 00:03:00 214 км
СВЕТЛОГОРСК-НА-БЕРЕЗИН 20:39:00 20:37:00 00:02:00 253 км
КАЛИНКОВИЧИ 22:02:00 21:30:00 00:32:00 315 км
ВАСИЛЕВИЧИ 22:41:00 22:39:00 00:02:00 354 км
РЕЧИЦА 23:24:00 23:21:00 00:03:00 396 км
ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ 00:03:00 00:03:00 00:00:00 440 км

Маршрут потяга 670Б

Характеристики потяга 670Б

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 670Б

Потяг № 670Б відправляється з початкової станції МИНСК-ПАССАЖИРСКИЙ о 17:10 і прибуває в кінцеву станцію ГОМЕЛЬ-ПАССАЖИРСКИЙ о 00:03. Повний час потягу в дорозі - 02:55, за який він долає 440 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 10.