Залізничні квитки на потяг №668Ш ЧЕРНІВЦІ - КОВЕЛЬ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЧЕРНІВЦІ → КОВЕЛЬ

Потяг № 668Ш

Переглянути зворотній напрямок
КОВЕЛЬ ЧЕРНІВЦІ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 668Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЧЕРНІВЦІ20:25:0020:25:0000:00:000 км
СНЯТИН21:11:0021:09:0000:02:0036 км
ЗАБОЛОТІВ21:38:0021:36:0000:02:0052 км
КОЛОМИЯ22:15:0022:05:0000:10:0071 км
КОРШІВ22:35:0022:33:0000:02:0086 км
ОТИНЯ22:52:0022:50:0000:02:00103 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК23:35:0023:17:0000:18:00126 км
ГАЛИЧ00:05:0000:03:0000:02:00155 км
БУРШТИН00:21:0000:19:0000:02:00166 км
ХОДОРІВ01:11:0000:57:0000:14:00203 км
ЛЬВІВ02:40:0002:14:0000:26:00267 км
КАМ'ЯНКА БУЗЬКА03:42:0003:40:0000:02:00317 км
РАДЕХІВ04:29:0004:27:0000:02:00346 км
СТОЯНІВ04:55:0004:53:0000:02:00361 км
ГОРОХІВ05:28:0005:26:0000:02:00377 км
СЕНКЕВИЧІВКА06:12:0006:10:0000:02:00400 км
ЛУЦЬК07:41:0007:35:0000:06:00443 км
КІВЕРЦІ08:27:0008:03:0000:24:00456 км
РОЖИЩЕ08:49:0008:44:0000:05:00474 км
ГОЛОБИ09:13:0009:11:0000:02:00501 км
КОВЕЛЬ09:42:0009:42:0000:00:00527 км

Маршрут потяга 668Ш

Характеристики потяга 668Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 668Ш відправляється з початкової станції ЧЕРНІВЦІ о 20:25 і прибуває в кінцеву станцію КОВЕЛЬ о 09:42. Повний час потягу в дорозі - 03:59, за який він долає 527 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 21.