Залізничні квитки на потяг №668К ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ - СНЯТИН - PROIZD.UA

Інформація про потяг ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ → СНЯТИН

Потяг № 668К

Переглянути зворотній напрямок
СНЯТИН ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 668К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ20:52:0020:40:0000:12:0053 км
ЛЬВІВ01:01:0000:06:0000:55:00199 км
ХОДОРІВ02:40:0002:35:0000:05:00263 км
БУРШТИН03:19:0003:17:0000:02:00300 км
ГАЛИЧ03:35:0003:33:0000:02:00311 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК04:38:0004:08:0000:30:00340 км
ОТИНЯ05:06:0005:04:0000:02:00363 км
КОРШІВ05:30:0005:28:0000:02:00380 км
КОЛОМИЯ06:02:0005:47:0000:15:00395 км
ЗАБОЛОТІВ06:32:0006:22:0000:10:00414 км
СНЯТИН07:02:0007:00:0000:02:00430 км

Маршрут потяга 668К

Характеристики потяга 668К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 668К відправляється з початкової станції ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ о 20:52 і прибуває в кінцеву станцію СНЯТИН о 07:00. Повний час потягу в дорозі - 27:07, за який він долає 430 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 11.