Залізничні квитки на потяг №668К КОВЕЛЬ - ЧЕРНІВЦІ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КОВЕЛЬ → ЧЕРНІВЦІ

Потяг № 668К

Переглянути зворотній напрямок
ЧЕРНІВЦІ КОВЕЛЬ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 668К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КОВЕЛЬ17:13:0017:13:0000:00:000 км
ГОЛОБИ17:45:0017:43:0000:02:0026 км
РОЖИЩЕ18:16:0018:10:0000:06:0053 км
КІВЕРЦІ18:54:0018:32:0000:22:0071 км
ЛУЦЬК19:23:0019:11:0000:12:0084 км
ГНИДАВА19:49:0019:39:0000:10:0094 км
СЕНКЕВИЧІВКА20:42:0020:40:0000:02:00127 км
ГОРОХІВ21:28:0021:26:0000:02:00150 км
СТОЯНІВ22:18:0022:06:0000:12:00166 км
РАДЕХІВ22:44:0022:42:0000:02:00181 км
КАМ'ЯНКА БУЗЬКА23:26:0023:24:0000:02:00210 км
ЛЬВІВ01:01:0000:32:0000:29:00260 км
ХОДОРІВ02:40:0002:38:0000:02:00324 км
БУРШТИН03:19:0003:17:0000:02:00361 км
ГАЛИЧ03:35:0003:33:0000:02:00372 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК04:42:0004:12:0000:30:00401 км
ОТИНЯ05:11:0005:09:0000:02:00424 км
КОРШІВ05:31:0005:29:0000:02:00441 км
КОЛОМИЯ06:04:0005:47:0000:17:00456 км
ЗАБОЛОТІВ06:32:0006:24:0000:08:00475 км
СНЯТИН07:02:0007:00:0000:02:00491 км
ЧЕРНІВЦІ07:42:0007:42:0000:00:00527 км

Маршрут потяга 668К

Характеристики потяга 668К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 668К відправляється з початкової станції КОВЕЛЬ о 17:13 і прибуває в кінцеву станцію ЧЕРНІВЦІ о 07:42. Повний час потягу в дорозі - 02:18, за який він долає 527 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 22.