proizd-logo

Інформація про потяг ЛИСИЧАНСЬК → ХАРКІВ-ПАС

Потяг № 610П

Переглянути зворотній напрямок ХАРКІВ-ПАС ЛИСИЧАНСЬК
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 610П

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
ЛИСИЧАНСЬК 21:38 21:38 00:00 0 км
РУБІЖНЕ 22:00 21:55 00:05 13 км
КРЕМІННЕ 22:17 22:15 00:02 25 км
КАБАННЕ 22:39 22:37 00:02 46 км
СВАТОВЕ 23:01 22:59 00:02 67 км
КУЗЕМІВКА 23:34 23:32 00:02 89 км
КИСЛІВКА 23:53 23:51 00:02 104 км
КУП'ЯНСЬК ВУЗЛОВИЙ 00:40 00:15 00:25 125 км
ІМ.ОЛЕГА КРЮЧКОВА 01:11 01:09 00:02 148 км
ПЕРЕДДОНБАСІВСЬКА 01:26 01:24 00:02 160 км
РАДЬКІВСЬКІ ПІСКИ 01:41 01:39 00:02 173 км
СВЯТОГІРСЬК 02:40 02:10 00:30 199 км
ІЗЮМ 03:27 03:07 00:20 224 км
БАЛАКЛІЯ 04:12 04:10 00:02 276 км
ЗМІЇВ 04:49 04:47 00:02 322 км
ХАРКІВ-ПАС 05:33 05:33 00:00 360 км

Маршрут потяга 610П

Характеристики потяга 610П

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Так
Потяг № 610П

Потяг № 610П відправляється з початкової станції ЛИСИЧАНСЬК о 21:38 і прибуває в кінцеву станцію ХАРКІВ-ПАС о 05:33. Повний час потягу в дорозі - 07:33, за який він долає 360 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 16.