Залізничні квитки на потяг №610П ЛИСИЧАНСЬК - ХАРКІВ-ПАС - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛИСИЧАНСЬК → ХАРКІВ-ПАС

Потяг № 610П

Переглянути зворотній напрямок
ХАРКІВ-ПАС ЛИСИЧАНСЬК
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 610П

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛИСИЧАНСЬК21:30:0021:30:0000:00:000 км
РУБІЖНЕ21:55:0021:50:0000:05:0013 км
КРЕМІННЕ22:13:0022:11:0000:02:0025 км
КАБАННЕ22:36:0022:34:0000:02:0046 км
СВАТОВЕ23:01:0022:59:0000:02:0067 км
КУЗЕМІВКА23:34:0023:32:0000:02:0089 км
КИСЛІВКА23:53:0023:51:0000:02:00104 км
КУП'ЯНСЬК ВУЗЛОВИЙ00:40:0000:15:0000:25:00125 км
ІМ.ОЛЕГА КРЮЧКОВА01:11:0001:09:0000:02:00148 км
ПЕРЕДДОНБАСІВСЬКА01:26:0001:24:0000:02:00160 км
РАДЬКІВСЬКІ ПІСКИ01:41:0001:39:0000:02:00173 км
СВЯТОГІРСЬК02:40:0002:10:0000:30:00199 км
ІЗЮМ03:27:0003:07:0000:20:00224 км
БАЛАКЛІЯ04:12:0004:10:0000:02:00276 км
ЗМІЇВ04:49:0004:47:0000:02:00322 км
ХАРКІВ-ПАС05:33:0005:33:0000:00:00360 км

Маршрут потяга 610П

Характеристики потяга 610П

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Так
0
Потяг № 610П відправляється з початкової станції ЛИСИЧАНСЬК о 21:30 і прибуває в кінцеву станцію ХАРКІВ-ПАС о 05:33. Повний час потягу в дорозі - 03:39, за який він долає 360 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 16.