proizd-logo

Інформація про потяг ЛИСИЧАНСЬК → ХАРКІВ-ПАС

Потяг № 610П

Переглянути зворотній напрямок ХАРКІВ-ПАС ЛИСИЧАНСЬК
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 610П

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
ЛИСИЧАНСЬК 21:30:00 21:30:00 00:00:00 0 км
РУБІЖНЕ 21:55:00 21:50:00 00:05:00 13 км
КРЕМІННЕ 22:13:00 22:11:00 00:02:00 25 км
КАБАННЕ 22:36:00 22:34:00 00:02:00 46 км
СВАТОВЕ 23:01:00 22:59:00 00:02:00 67 км
КУЗЕМІВКА 23:34:00 23:32:00 00:02:00 89 км
КИСЛІВКА 23:53:00 23:51:00 00:02:00 104 км
КУП'ЯНСЬК ВУЗЛОВИЙ 00:40:00 00:15:00 00:25:00 125 км
ІМ.ОЛЕГА КРЮЧКОВА 01:11:00 01:09:00 00:02:00 148 км
ПЕРЕДДОНБАСІВСЬКА 01:26:00 01:24:00 00:02:00 160 км
РАДЬКІВСЬКІ ПІСКИ 01:41:00 01:39:00 00:02:00 173 км
СВЯТОГІРСЬК 02:40:00 02:10:00 00:30:00 199 км
ІЗЮМ 03:27:00 03:07:00 00:20:00 224 км
БАЛАКЛІЯ 04:12:00 04:10:00 00:02:00 276 км
ЗМІЇВ 04:49:00 04:47:00 00:02:00 322 км
ХАРКІВ-ПАС 05:33:00 05:33:00 00:00:00 360 км

Маршрут потяга 610П

Характеристики потяга 610П

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Так
Потяг № 610П

Потяг № 610П відправляється з початкової станції ЛИСИЧАНСЬК о 21:30 і прибуває в кінцеву станцію ХАРКІВ-ПАС о 05:33. Повний час потягу в дорозі - 07:38, за який він долає 360 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 16.