Залізничні квитки на потяг №606К ЛЬВІВ - РАХІВ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → РАХІВ

Потяг № 606К

Переглянути зворотній напрямок
РАХІВ ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 606К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ15:45:0015:45:0000:00:000 км
СИХІВ16:08:0016:06:0000:02:0012 км
ХОДОРІВ17:08:0017:01:0000:07:0064 км
БУКАЧІВЦІ17:28:0017:27:0000:01:0088 км
БУРШТИН17:46:0017:42:0000:04:00101 км
ГАЛИЧ18:04:0018:00:0000:04:00112 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК19:17:0018:47:0000:30:00141 км
БРАТКІВЦІ19:47:0019:38:0000:09:00153 км
НАДВІРНА20:22:0020:20:0000:02:00178 км
ДІЛЯТИН20:53:0020:51:0000:02:00195 км
ЯРЕМЧЕ21:11:0021:07:0000:04:00203 км
МИКУЛИЧИН21:30:0021:28:0000:02:00213 км
ТАТАРІВ21:47:0021:45:0000:02:00223 км
ВОРОХТА22:06:0022:03:0000:03:00229 км
ВОРОНЕНКО22:21:0022:19:0000:02:00236 км
ЛАЗЕЩИНА22:38:0022:36:0000:02:00246 км
ЯСИНЯ22:50:0022:48:0000:02:00252 км
КВАСИ23:15:0023:13:0000:02:00265 км
БІЛИН23:28:0023:26:0000:02:00271 км
РАХІВ23:45:0023:45:0000:00:00279 км

Маршрут потяга 606К

Характеристики потяга 606К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 606К відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 15:45 і прибуває в кінцеву станцію РАХІВ о 23:45. Повний час потягу в дорозі - 04:35, за який він долає 279 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.