Залізничні квитки на потяг №601Л ЛЬВІВ - СОЛОТВИНО 1 - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → СОЛОТВИНО 1

Потяг № 601Л

Переглянути зворотній напрямок
СОЛОТВИНО 1 ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 601Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ20:40:0020:40:0000:00:000 км
ЛЮБИНЬ-ВЕЛИКИЙ21:15:0021:11:0000:04:0028 км
САМБІР22:28:0022:25:0000:03:0078 км
СТАРИЙ САМБІР22:52:0022:50:0000:02:0099 км
СТРІЛКИ23:12:0023:10:0000:02:00113 км
ТУРКА23:48:0023:46:0000:02:00143 км
СЯНКИ00:27:0000:25:0000:02:00168 км
ВОЛОСЯНКА-ЗАКАРПАТ.01:05:0001:03:0000:02:00190 км
СТАВНЕ01:16:0001:15:0000:01:00199 км
КОСТРИНО01:36:0001:34:0000:02:00212 км
ВЕЛИКИЙ БЕРЕЗНИЙ01:56:0001:53:0000:03:00228 км
ПЕРЕЧИН02:21:0002:19:0000:02:00250 км
УЖГОРОД03:05:0002:47:0000:18:00271 км
ЧОП03:51:0003:31:0000:20:00293 км
БАТЬОВО04:20:0004:17:0000:03:00309 км
БЕРЕГОВЕ05:02:0004:58:0000:04:00335 км
ВИНОГРАДІВ-ЗАКАРПАТСЬК05:59:0005:52:0000:07:00369 км
КОРОЛЕВО06:36:0006:16:0000:20:00377 км
ХУСТ07:10:0007:03:0000:07:00393 км
БУШТИНА07:35:0007:34:0000:01:00412 км
ТЯЧІВ07:58:0007:50:0000:08:00420 км
ТЕРЕСВА08:19:0008:17:0000:02:00429 км
СОЛОТВИНО-ЛІКАРНЯ08:51:0008:49:0000:02:00441 км
СОЛОТВИНО 109:08:0009:08:0000:00:00447 км

Маршрут потяга 601Л

Характеристики потяга 601Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 601Л відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 20:40 і прибуває в кінцеву станцію СОЛОТВИНО 1 о 09:08. Повний час потягу в дорозі - 05:25, за який він долає 447 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 24.