Залізничні квитки на потяг №357К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - РАХІВ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → РАХІВ

Потяг № 357К

Переглянути зворотній напрямок
РАХІВ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 357К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ14:34:0014:34:0000:00:000 км
ФАСТІВ 115:32:0015:31:0000:01:0064 км
ВІННИЦЯ17:42:0017:37:0000:05:00221 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ20:05:0019:48:0000:17:00367 км
ТЕРНОПІЛЬ22:35:0021:56:0000:39:00486 км
ТРЕМБОВЛЯ23:47:0023:45:0000:02:00522 км
ХОРОСТКІВ00:22:0000:20:0000:02:00544 км
КОПИЧИНЦІ00:44:0000:42:0000:02:00559 км
ЧОРТКІВ01:21:0001:17:0000:04:00576 км
ТЛУСТЕ02:14:0002:12:0000:02:00605 км
ЗАЛІЩИКИ03:10:0003:06:0000:04:00633 км
СТЕФАНЕШТИ03:41:0003:39:0000:02:00643 км
ГОРОДЕНКО-ЗАВОД04:25:0004:23:0000:02:00665 км
ГВІЗДЕЦЬ05:05:0005:04:0000:01:00691 км
КОЛОМИЯ06:00:0005:40:0000:20:00716 км
ЯРЕМЧЕ07:10:0007:07:0000:03:00763 км
ТАТАРІВ07:46:0007:44:0000:02:00783 км
ВОРОХТА08:05:0008:03:0000:02:00789 км
ЯСИНЯ08:51:0008:48:0000:03:00812 км
КВАСИ09:13:0009:11:0000:02:00825 км
РАХІВ09:43:0009:43:0000:00:00839 км

Маршрут потяга 357К

Характеристики потяга 357К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 357К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 14:34 і прибуває в кінцеву станцію РАХІВ о 09:43. Повний час потягу в дорозі - 27:03, за який він долає 839 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 21.