Залізничні квитки на потяг №335Е ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС. - НОВОРОССИЙСК - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС. → НОВОРОССИЙСК

Потяг № 335Е

Переглянути зворотній напрямок
НОВОРОССИЙСК ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС.
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 335Е

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС.20:43:0020:43:0000:00:000 км
РЕВДА21:47:0021:37:0000:10:0046 км
ДРУЖИНИНО23:09:0022:31:0000:38:0085 км
КРАСНОУФИМСК01:22:0001:20:0000:02:00225 км
ЧЕРНУШКА03:14:0003:12:0000:02:00353 км
ЯНАУЛ04:17:0004:12:0000:05:00432 км
САРАПУЛ05:29:0005:27:0000:02:00515 км
АГРЫЗ06:53:0006:26:0000:27:00571 км
МОЖГА07:48:0007:45:0000:03:00631 км
ВЯТСКИЕ ПОЛЯНЫ09:17:0009:15:0000:02:00721 км
ВОССТАНИЕ ПАССАЖИРСКАЯ12:13:0011:23:0000:50:00865 км
ЗЕЛЕНЫЙ ДОЛ13:05:0013:03:0000:02:00901 км
КАНАШ15:15:0014:28:0000:47:00992 км
АЛАТЫРЬ17:43:0017:42:0000:01:001106 км
ЧАМЗИНКА19:52:0019:50:0000:02:001196 км
КРАСНЫЙ УЗЕЛ21:10:0020:40:0000:30:001233 км
САРАНСК22:05:0021:47:0000:18:001263 км
РУЗАЕВКА23:12:0022:40:0000:32:001289 км
ПЕНЗА 102:28:0001:45:0000:43:001431 км
СЕРДОБСК04:11:0004:06:0000:05:001543 км
РТИЩЕВО 105:30:0005:00:0000:30:001590 км
АРКАДАК06:24:0006:21:0000:03:001641 км
ЛЕТЯЖЕВКА06:42:0006:39:0000:03:001654 км
БАЛАШОВ-ПАССАЖИРСКИЙ07:42:0007:19:0000:23:001699 км
ПОВОРИНО09:57:0009:36:0000:21:001778 км
НОВОХОПЕРСК10:46:0010:44:0000:02:001836 км
ТАЛОВАЯ11:45:0011:40:0000:05:001904 км
БОБРОВ12:35:0012:30:0000:05:001953 км
ЛИСКИ14:07:0013:38:0000:29:002003 км
ЕВДАКОВО14:47:0014:45:0000:02:002048 км
ПОДГОРНОЕ15:29:0015:27:0000:02:002094 км
РОССОШЬ16:43:0016:02:0000:41:002119 км
МИЛЛЕРОВО19:33:0019:31:0000:02:002313 км
КАМЕНСКАЯ20:37:0020:35:0000:02:002384 км
ЛИХАЯ21:14:0021:00:0000:14:002408 км
ЗВЕРЕВО21:44:0021:42:0000:02:002432 км
СУЛИН22:21:0022:04:0000:17:002451 км
ШАХТНАЯ23:22:0023:20:0000:02:002480 км
НОВОЧЕРКАССК00:03:0000:01:0000:02:002521 км
РОСТОВ-ГЛАВНЫЙ01:16:0000:53:0000:23:002572 км
СТАРОМИНСКАЯ-ТИМАШЕВСК02:41:0002:39:0000:02:002678 км
КАНЕВСКАЯ03:20:0003:18:0000:02:002729 км
БРЮХОВЕЦКАЯ03:51:0003:49:0000:02:002763 км
КРАСНОДАР 106:52:0006:47:0000:05:002856 км
СЕВЕРСКАЯ07:30:0007:28:0000:02:002887 км
АБИНСКАЯ08:18:0008:16:0000:02:002930 км
КРЫМСКАЯ08:39:0008:34:0000:05:002942 км
ТОННЕЛЬНАЯ09:25:0009:10:0000:15:002973 км
НОВОРОССИЙСК09:55:0009:55:0000:00:002991 км

Маршрут потяга 335Е

Характеристики потяга 335Е

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 335Е відправляється з початкової станції ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС. о 20:43 і прибуває в кінцеву станцію НОВОРОССИЙСК о 09:55. Повний час потягу в дорозі - 36:38, за який він долає 2991 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 49.