proizd-logo

Інформація про потяг ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС. → НОВОРОССИЙСК

Потяг № 335Е

Переглянути зворотній напрямок НОВОРОССИЙСК ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС.
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 335Е

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС. 20:44 20:44 00:00 0 км
РЕВДА 22:01 21:59 00:02 46 км
ДРУЖИНИНО 23:09 22:39 00:30 85 км
КРАСНОУФИМСК 01:22 01:20 00:02 225 км
ЧЕРНУШКА 03:13 03:11 00:02 353 км
ЯНАУЛ 04:17 04:12 00:05 432 км
САРАПУЛ 05:29 05:27 00:02 515 км
АГРЫЗ 06:46 06:26 00:20 571 км
МОЖГА 07:59 07:58 00:01 631 км
ВЯТСКИЕ ПОЛЯНЫ 09:37 09:36 00:01 721 км
ВОССТАНИЕ ПАССАЖИРСКАЯ 12:13 11:45 00:28 865 км
ЗЕЛЕНЫЙ ДОЛ 13:05 13:04 00:01 901 км
КАНАШ 15:13 14:28 00:45 992 км
АЛАТЫРЬ 17:48 17:46 00:02 1106 км
ЧАМЗИНКА 19:48 19:47 00:01 1196 км
КРАСНЫЙ УЗЕЛ 21:05 20:35 00:30 1233 км
САРАНСК 22:02 21:42 00:20 1263 км
РУЗАЕВКА 23:19 22:44 00:35 1289 км
ПЕНЗА 1 02:14 01:40 00:34 1431 км
СЕРДОБСК 04:09 04:04 00:05 1543 км
РТИЩЕВО 1 05:30 05:00 00:30 1590 км
АРКАДАК 06:22 06:19 00:03 1641 км
ЛЕТЯЖЕВКА 06:40 06:37 00:03 1654 км
БАЛАШОВ-ПАССАЖИРСКИЙ 07:39 07:16 00:23 1699 км
ПОВОРИНО 09:41 09:26 00:15 1778 км
НОВОХОПЕРСК 10:32 10:30 00:02 1836 км
ТАЛОВАЯ 11:34 11:32 00:02 1904 км
БОБРОВ 12:26 12:24 00:02 1953 км
ЛИСКИ 14:01 13:30 00:31 2003 км
ЕВДАКОВО 14:46 14:44 00:02 2048 км
РОССОШЬ 16:34 16:00 00:34 2119 км
КАНТЕМИРОВКА 17:34 17:32 00:02 2184 км
ЧЕРТКОВО 18:19 18:17 00:02 2234 км
МИЛЛЕРОВО 19:14 19:12 00:02 2300 км
КАМЕНСКАЯ 20:30 20:28 00:02 2371 км
ЛИХАЯ 21:16 20:55 00:21 2395 км
ЗВЕРЕВО 21:46 21:44 00:02 2419 км
СУЛИН 22:21 22:05 00:16 2438 км
ШАХТНАЯ 23:18 23:16 00:02 2467 км
НОВОЧЕРКАССК 23:56 23:54 00:02 2508 км
РОСТОВ-ГЛАВНЫЙ 01:13 00:50 00:23 2559 км
СТАРОМИНСКАЯ-ТИМАШЕВСК 02:41 02:39 00:02 2665 км
КАНЕВСКАЯ 03:20 03:18 00:02 2716 км
БРЮХОВЕЦКАЯ 03:50 03:48 00:02 2750 км
КРАСНОДАР 1 07:00 06:53 00:07 2843 км
СЕВЕРСКАЯ 07:35 07:32 00:03 2874 км
АБИНСКАЯ 08:16 08:14 00:02 2917 км
КРЫМСКАЯ 08:37 08:32 00:05 2929 км
ТОННЕЛЬНАЯ 09:25 09:10 00:15 2960 км
НОВОРОССИЙСК 09:55 09:55 00:00 2978 км

Маршрут потяга 335Е

Характеристики потяга 335Е

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 335Е

Потяг № 335Е відправляється з початкової станції ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС. о 20:44 і прибуває в кінцеву станцію НОВОРОССИЙСК о 09:55. Повний час потягу в дорозі - 01:54, за який він долає 2 978 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 50.