proizd-logo

Інформація про потяг ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС. → НОВОРОССИЙСК

Потяг № 335Е

Переглянути зворотній напрямок НОВОРОССИЙСК ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС.
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 335Е

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС. 20:43:00 20:43:00 00:00:00 0 км
РЕВДА 21:47:00 21:37:00 00:10:00 46 км
ДРУЖИНИНО 23:09:00 22:31:00 00:38:00 85 км
КРАСНОУФИМСК 01:22:00 01:20:00 00:02:00 225 км
ЧЕРНУШКА 03:14:00 03:12:00 00:02:00 353 км
ЯНАУЛ 04:17:00 04:12:00 00:05:00 432 км
САРАПУЛ 05:29:00 05:27:00 00:02:00 515 км
АГРЫЗ 06:53:00 06:26:00 00:27:00 571 км
МОЖГА 07:48:00 07:45:00 00:03:00 631 км
ВЯТСКИЕ ПОЛЯНЫ 09:17:00 09:15:00 00:02:00 721 км
ВОССТАНИЕ ПАССАЖИРСКАЯ 12:13:00 11:23:00 00:50:00 865 км
ЗЕЛЕНЫЙ ДОЛ 13:05:00 13:03:00 00:02:00 901 км
КАНАШ 15:15:00 14:28:00 00:47:00 992 км
АЛАТЫРЬ 17:43:00 17:42:00 00:01:00 1106 км
ЧАМЗИНКА 19:52:00 19:50:00 00:02:00 1196 км
КРАСНЫЙ УЗЕЛ 21:10:00 20:40:00 00:30:00 1233 км
САРАНСК 22:05:00 21:47:00 00:18:00 1263 км
РУЗАЕВКА 23:12:00 22:40:00 00:32:00 1289 км
ПЕНЗА 1 02:28:00 01:45:00 00:43:00 1431 км
СЕРДОБСК 04:11:00 04:06:00 00:05:00 1543 км
РТИЩЕВО 1 05:30:00 05:00:00 00:30:00 1590 км
АРКАДАК 06:24:00 06:21:00 00:03:00 1641 км
ЛЕТЯЖЕВКА 06:42:00 06:39:00 00:03:00 1654 км
БАЛАШОВ-ПАССАЖИРСКИЙ 07:42:00 07:19:00 00:23:00 1699 км
ПОВОРИНО 09:57:00 09:36:00 00:21:00 1778 км
НОВОХОПЕРСК 10:46:00 10:44:00 00:02:00 1836 км
ТАЛОВАЯ 11:45:00 11:40:00 00:05:00 1904 км
БОБРОВ 12:35:00 12:30:00 00:05:00 1953 км
ЛИСКИ 14:07:00 13:38:00 00:29:00 2003 км
ЕВДАКОВО 14:47:00 14:45:00 00:02:00 2048 км
ПОДГОРНОЕ 15:29:00 15:27:00 00:02:00 2094 км
РОССОШЬ 16:43:00 16:02:00 00:41:00 2119 км
МИЛЛЕРОВО 19:33:00 19:31:00 00:02:00 2313 км
КАМЕНСКАЯ 20:37:00 20:35:00 00:02:00 2384 км
ЛИХАЯ 21:14:00 21:00:00 00:14:00 2408 км
ЗВЕРЕВО 21:44:00 21:42:00 00:02:00 2432 км
СУЛИН 22:21:00 22:04:00 00:17:00 2451 км
ШАХТНАЯ 23:22:00 23:20:00 00:02:00 2480 км
НОВОЧЕРКАССК 00:03:00 00:01:00 00:02:00 2521 км
РОСТОВ-ГЛАВНЫЙ 01:16:00 00:53:00 00:23:00 2572 км
СТАРОМИНСКАЯ-ТИМАШЕВСК 02:41:00 02:39:00 00:02:00 2678 км
КАНЕВСКАЯ 03:20:00 03:18:00 00:02:00 2729 км
БРЮХОВЕЦКАЯ 03:51:00 03:49:00 00:02:00 2763 км
КРАСНОДАР 1 06:52:00 06:47:00 00:05:00 2856 км
СЕВЕРСКАЯ 07:30:00 07:28:00 00:02:00 2887 км
АБИНСКАЯ 08:18:00 08:16:00 00:02:00 2930 км
КРЫМСКАЯ 08:39:00 08:34:00 00:05:00 2942 км
ТОННЕЛЬНАЯ 09:25:00 09:10:00 00:15:00 2973 км
НОВОРОССИЙСК 09:55:00 09:55:00 00:00:00 2991 км

Маршрут потяга 335Е

Характеристики потяга 335Е

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 335Е

Потяг № 335Е відправляється з початкової станції ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС. о 20:43 і прибуває в кінцеву станцію НОВОРОССИЙСК о 09:55. Повний час потягу в дорозі - 48:59, за який він долає 2 991 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 49.