proizd-logo

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 148Ш

Переглянути зворотній напрямок КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ОДЕСА-ГОЛОВНА
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 148Ш

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА 21:38 21:38 00:00 0 км
ОДЕСА СХІДНА 22:11 22:09 00:02 24 км
БЕРЕЗІВКА 23:26 23:24 00:02 112 км
КОЛОСІВКА 23:55 23:43 00:12 127 км
ВЕСЕЛИНОВЕ 00:20 00:18 00:02 148 км
МАРТИНІВСЬКА 00:37 00:35 00:02 163 км
ВОЗНЕСЕНСЬК 01:02 00:58 00:04 188 км
ТРИКРАТНЕ 01:26 01:24 00:02 203 км
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА 01:42 01:40 00:02 217 км
КАВУНИ 01:55 01:53 00:02 227 км
ЛЮДМИЛІВКА 02:17 02:15 00:02 247 км
ПОМІЧНА 03:01 02:42 00:19 273 км
АДАБАШ 03:24 03:22 00:02 289 км
КАПУСТИНЕ 03:45 03:43 00:02 304 км
ВИСКА 04:05 04:03 00:02 325 км
НОВОМИРГОРОД 04:32 04:30 00:02 345 км
КАПІТАНІВКА 04:51 04:49 00:02 360 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА 05:50 05:30 00:20 402 км
ЧЕРКАСИ 06:38 06:26 00:12 432 км
ЗОЛОТОНОША 1 07:15 07:13 00:02 461 км
ПАЛЬМІРА 07:34 07:32 00:02 476 км
ДРАБОВЕ-БАРЯТИНСЬКЕ 07:54 07:52 00:02 501 км
ГРЕБІНКА 08:35 08:15 00:20 524 км
ДАРНИЦЯ 10:15 10:13 00:02 660 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 10:34 10:34 00:00 674 км

Маршрут потяга 148Ш

Характеристики потяга 148Ш

Модель Звичайний
Швидкість Швидкий
Електронний квиток Так
Потяг № 148Ш

Потяг № 148Ш відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 21:38 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 10:34. Повний час потягу в дорозі - 07:13, за який він долає 674 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 25.