proizd-logo

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 148Ш

Переглянути зворотній напрямок КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ОДЕСА-ГОЛОВНА
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 148Ш

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА 21:44:00 21:44:00 00:00:00 0 км
ОДЕСА СХІДНА 22:18:00 22:16:00 00:02:00 24 км
БЕРЕЗІВКА 23:54:00 23:52:00 00:02:00 112 км
ВЕСЕЛИНОВЕ 00:33:00 00:31:00 00:02:00 148 км
ВОЗНЕСЕНСЬК 01:14:00 01:09:00 00:05:00 188 км
ТРИКРАТНЕ 01:37:00 01:35:00 00:02:00 203 км
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА 01:54:00 01:52:00 00:02:00 217 км
КАВУНИ 02:09:00 02:07:00 00:02:00 227 км
ЛЮДМИЛІВКА 02:34:00 02:32:00 00:02:00 247 км
ПОМІЧНА 03:24:00 03:04:00 00:20:00 273 км
АДАБАШ 03:45:00 03:43:00 00:02:00 289 км
КАПУСТИНЕ 04:06:00 04:04:00 00:02:00 304 км
ВИСКА 04:28:00 04:26:00 00:02:00 325 км
НОВОМИРГОРОД 04:56:00 04:54:00 00:02:00 345 км
КАПІТАНІВКА 05:15:00 05:13:00 00:02:00 360 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА 06:15:00 05:55:00 00:20:00 402 км
ЧЕРКАСИ 06:59:00 06:51:00 00:08:00 432 км
ЗОЛОТОНОША 1 07:35:00 07:33:00 00:02:00 461 км
ПАЛЬМІРА 07:55:00 07:53:00 00:02:00 476 км
ДРАБОВЕ-БАРЯТИНСЬКЕ 08:15:00 08:13:00 00:02:00 501 км
ГРЕБІНКА 08:57:00 08:37:00 00:20:00 524 км
ДАРНИЦЯ 10:39:00 10:37:00 00:02:00 660 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 10:58:00 10:58:00 00:00:00 674 км

Маршрут потяга 148Ш

Характеристики потяга 148Ш

Модель Звичайний
Швидкість Швидкий
Електронний квиток Так

Потяг № 148Ш відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 21:44 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 10:58. Повний час потягу в дорозі - 04:52, за який він долає 674 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 23.