Залізничні квитки на потяг №148Ш ОДЕСА-ГОЛОВНА - КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 148Ш

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ОДЕСА-ГОЛОВНА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 148Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА21:44:0021:44:0000:00:000 км
ОДЕСА СХІДНА22:18:0022:16:0000:02:0024 км
БЕРЕЗІВКА23:54:0023:52:0000:02:00112 км
ВЕСЕЛИНОВЕ00:33:0000:31:0000:02:00148 км
ВОЗНЕСЕНСЬК01:14:0001:09:0000:05:00188 км
ТРИКРАТНЕ01:37:0001:35:0000:02:00203 км
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА01:54:0001:52:0000:02:00217 км
КАВУНИ02:09:0002:07:0000:02:00227 км
ЛЮДМИЛІВКА02:34:0002:32:0000:02:00247 км
ПОМІЧНА03:24:0003:04:0000:20:00273 км
АДАБАШ03:45:0003:43:0000:02:00289 км
КАПУСТИНЕ04:06:0004:04:0000:02:00304 км
ВИСКА04:28:0004:26:0000:02:00325 км
НОВОМИРГОРОД04:56:0004:54:0000:02:00345 км
КАПІТАНІВКА05:15:0005:13:0000:02:00360 км
ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА06:15:0005:55:0000:20:00402 км
ЧЕРКАСИ06:59:0006:51:0000:08:00432 км
ЗОЛОТОНОША 107:35:0007:33:0000:02:00461 км
ПАЛЬМІРА07:55:0007:53:0000:02:00476 км
ДРАБОВЕ-БАРЯТИНСЬКЕ08:15:0008:13:0000:02:00501 км
ГРЕБІНКА08:57:0008:37:0000:20:00524 км
ДАРНИЦЯ10:39:0010:37:0000:02:00660 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ10:58:0010:58:0000:00:00674 км

Маршрут потяга 148Ш

Характеристики потяга 148Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 148Ш відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 21:44 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 10:58. Повний час потягу в дорозі - 13:14, за який він долає 674 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 23.