Залізничні квитки на потяг №145К ОДЕСА-ГОЛОВНА - БЕРЕЗИНЕ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → БЕРЕЗИНЕ

Потяг № 145К

Переглянути зворотній напрямок
БЕРЕЗИНЕ ОДЕСА-ГОЛОВНА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 145К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА04:46:0003:52:0000:54:00655 км
АККАРЖА05:32:0005:30:0000:02:00686 км
КАРОЛІНО-БУГАЗ06:02:0005:57:0000:05:00710 км
БУГАЗ06:24:0006:19:0000:05:00721 км
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ07:08:0006:48:0000:20:00740 км
КУЛЕВЧА07:46:0007:44:0000:02:00780 км
САРАТА08:12:0008:10:0000:02:00802 км
АРЦИЗ09:25:0008:40:0000:45:00830 км
ТЕПЛИЦЯ09:44:0009:42:0000:02:00836 км
ПАРИЗЬКА10:00:0009:58:0000:02:00842 км
ГОРОДОК10:14:0010:12:0000:02:00845 км
КРАСНЕ10:35:0010:33:0000:02:00850 км
БЕРЕЗИНЕ11:06:0011:06:0000:00:00865 км

Маршрут потяга 145К

Характеристики потяга 145К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 145К відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 04:46 і прибуває в кінцеву станцію БЕРЕЗИНЕ о 11:06. Повний час потягу в дорозі - 26:38, за який він долає 865 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 13.