Залізничні квитки на потяг №145К ОДЕСА-ГОЛОВНА - ТЕПЛИЦЯ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → ТЕПЛИЦЯ

Потяг № 145К

Переглянути зворотній напрямок
ТЕПЛИЦЯ ОДЕСА-ГОЛОВНА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 145К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА04:46:0004:05:0000:-41:00655 км
АККАРЖА05:32:0005:30:0000:-2:00686 км
КАРОЛІНО-БУГАЗ06:02:0005:57:0000:-5:00710 км
БУГАЗ06:24:0006:19:0000:-5:00721 км
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ07:08:0006:48:0000:-20:00740 км
КУЛЕВЧА07:46:0007:44:0000:-2:00780 км
САРАТА08:12:0008:10:0000:-2:00802 км
АРЦИЗ09:25:0008:40:0000:-45:00830 км
ТЕПЛИЦЯ09:44:0009:42:0000:-2:00836 км

Маршрут потяга 145К

Характеристики потяга 145К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 145К відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 04:46 і прибуває в кінцеву станцію ТЕПЛИЦЯ о 09:42. Повний час потягу в дорозі - 26:38, за який він долає 836 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 9.