Залізничні квитки на потяг №144Ш ПІДВОЛОЧИСЬК - КРЕМЕНЧУК - PROIZD.UA

Інформація про потяг ПІДВОЛОЧИСЬК → КРЕМЕНЧУК

Потяг № 144Ш

Переглянути зворотній напрямок
КРЕМЕНЧУК ПІДВОЛОЧИСЬК
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 144Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ПІДВОЛОЧИСЬК23:06:0023:04:0000:-2:00421 км
ВОЛОЧИСЬК23:17:0023:15:0000:-2:00427 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ00:29:0000:14:0000:-15:00489 км
ДЕРАЖНЯ01:01:0000:59:0000:-2:00525 км
ВІННИЦЯ02:30:0002:25:0000:-5:00635 км
КАЛИНІВКА 102:51:0002:49:0000:-2:00658 км
КОЗЯТИН-103:27:0003:25:0000:-2:00699 км
ФАСТІВ 104:42:0004:40:0000:-2:00792 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ06:06:0005:51:0000:-15:00856 км
ДАРНИЦЯ06:36:0006:25:0000:-11:00870 км
БОРИСПІЛЬ08:04:0008:02:0000:-2:00895 км
ГРЕБІНКА09:40:0009:20:0000:-20:001006 км
ЛУБНИ10:19:0010:17:0000:-2:001048 км
ХОРОЛ11:15:0011:13:0000:-2:001105 км
КРЕМЕНЧУК12:40:0012:40:0000:00:001193 км

Маршрут потяга 144Ш

Характеристики потяга 144Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 144Ш відправляється з початкової станції ПІДВОЛОЧИСЬК о 23:06 і прибуває в кінцеву станцію КРЕМЕНЧУК о 12:40. Повний час потягу в дорозі - 13:23, за який він долає 1193 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 15.