Залізничні квитки на потяг №144О КРЕМЕНЧУК - ВОЛОЧИСЬК - PROIZD.UA

Інформація про потяг КРЕМЕНЧУК → ВОЛОЧИСЬК

Потяг № 144О

Переглянути зворотній напрямок
ВОЛОЧИСЬК КРЕМЕНЧУК
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 144О

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КРЕМЕНЧУК13:40:0013:40:0000:00:000 км
ГЛОБИНЕ14:29:0014:27:0000:-2:0043 км
ВЕСЕЛИЙ ПОДІЛ14:51:0014:50:0000:-1:0067 км
ХОРОЛ15:15:0015:13:0000:-2:0088 км
РОМОДАН16:07:0015:45:0000:-22:00115 км
ЛУБНИ16:42:0016:40:0000:-2:00145 км
БОРИСПІЛЬ18:58:0018:56:0000:-2:00298 км
ДАРНИЦЯ19:28:0019:26:0000:-2:00323 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ20:19:0019:50:0000:-29:00337 км
ФАСТІВ 121:18:0021:16:0000:-2:00401 км
КОЗЯТИН-122:30:0022:25:0000:-5:00494 км
КАЛИНІВКА 123:10:0023:08:0000:-2:00535 км
ВІННИЦЯ23:32:0023:29:0000:-3:00558 км
БРАЇЛІВ00:06:0000:04:0000:-2:00598 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ01:48:0001:33:0000:-15:00704 км
ВОЛОЧИСЬК02:48:0002:46:0000:-2:00766 км

Маршрут потяга 144О

Характеристики потяга 144О

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 144О відправляється з початкової станції КРЕМЕНЧУК о 13:40 і прибуває в кінцеву станцію ВОЛОЧИСЬК о 02:46. Повний час потягу в дорозі - 33:49, за який він долає 766 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 16.