proizd-logo

Інформація про потяг ВОРОХТА → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 144Л

Переглянути зворотній напрямок КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ВОРОХТА
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 144Л

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
ВОРОХТА 13:53:00 13:53:00 00:00:00 0 км
ТАТАРІВ 14:05:00 14:03:00 00:02:00 6 км
ЯРЕМЧЕ 14:38:00 14:30:00 00:08:00 26 км
НАДВІРНА 15:27:00 15:24:00 00:03:00 51 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 17:01:00 16:18:00 00:43:00 88 км
ГАЛИЧ 17:32:00 17:30:00 00:02:00 117 км
ХОДОРІВ 18:25:00 18:23:00 00:02:00 165 км
ЛЬВІВ 20:05:00 19:45:00 00:20:00 229 км
КРАСНЕ 20:47:00 20:45:00 00:02:00 280 км
ЗЛОЧІВ 21:11:00 21:09:00 00:02:00 306 км
ЗБОРІВ 21:32:00 21:30:00 00:02:00 328 км
ТЕРНОПІЛЬ 22:15:00 22:10:00 00:05:00 370 км
ПІДВОЛОЧИСЬК 23:06:00 23:04:00 00:02:00 421 км
ВОЛОЧИСЬК 23:17:00 23:15:00 00:02:00 427 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 00:29:00 00:14:00 00:15:00 489 км
ДЕРАЖНЯ 01:01:00 00:59:00 00:02:00 525 км
ВІННИЦЯ 02:30:00 02:25:00 00:05:00 635 км
КАЛИНІВКА 1 02:51:00 02:49:00 00:02:00 658 км
КОЗЯТИН-1 03:27:00 03:25:00 00:02:00 699 км
ФАСТІВ 1 04:46:00 04:44:00 00:02:00 792 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 05:51:00 05:51:00 00:00:00 856 км

Маршрут потяга 144Л

Характеристики потяга 144Л

Модель Звичайний
Швидкість Швидкий
Електронний квиток Так

Потяг № 144Л відправляється з початкової станції ВОРОХТА о 13:53 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 05:51. Повний час потягу в дорозі - 09:24, за який він долає 856 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 21.