Залізничні квитки на потяг №144Л ВОРОХТА - КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ВОРОХТА → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 144Л

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ВОРОХТА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 144Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ВОРОХТА13:53:0013:53:0000:00:000 км
ТАТАРІВ14:05:0014:03:0000:02:006 км
ЯРЕМЧЕ14:38:0014:30:0000:08:0026 км
НАДВІРНА15:27:0015:24:0000:03:0051 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК17:01:0016:18:0000:43:0088 км
ГАЛИЧ17:32:0017:30:0000:02:00117 км
ХОДОРІВ18:25:0018:23:0000:02:00165 км
ЛЬВІВ20:05:0019:45:0000:20:00229 км
КРАСНЕ20:47:0020:45:0000:02:00280 км
ЗЛОЧІВ21:11:0021:09:0000:02:00306 км
ЗБОРІВ21:32:0021:30:0000:02:00328 км
ТЕРНОПІЛЬ22:15:0022:10:0000:05:00370 км
ПІДВОЛОЧИСЬК23:06:0023:04:0000:02:00421 км
ВОЛОЧИСЬК23:17:0023:15:0000:02:00427 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ00:29:0000:14:0000:15:00489 км
ДЕРАЖНЯ01:01:0000:59:0000:02:00525 км
ВІННИЦЯ02:30:0002:25:0000:05:00635 км
КАЛИНІВКА 102:51:0002:49:0000:02:00658 км
КОЗЯТИН-103:27:0003:25:0000:02:00699 км
ФАСТІВ 104:46:0004:44:0000:02:00792 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ05:51:0005:51:0000:00:00856 км

Маршрут потяга 144Л

Характеристики потяга 144Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 144Л відправляється з початкової станції ВОРОХТА о 13:53 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 05:51. Повний час потягу в дорозі - 04:09, за який він долає 856 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 21.