proizd-logo

Інформація про потяг ВОРОХТА → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 144Л

Переглянути зворотній напрямок КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ВОРОХТА
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 144Л

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
ВОРОХТА 13:51 13:51 00:00 0 км
ТАТАРІВ 14:06 14:04 00:02 6 км
МИКУЛИЧИН 14:21 14:19 00:02 16 км
ЯРЕМЧЕ 14:40 14:35 00:05 26 км
НАДВІРНА 15:28 15:25 00:03 51 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 17:01 16:18 00:43 88 км
ГАЛИЧ 17:32 17:30 00:02 117 км
ХОДОРІВ 18:25 18:23 00:02 165 км
ЛЬВІВ 20:05 19:45 00:20 229 км
КРАСНЕ 20:47 20:45 00:02 280 км
ЗЛОЧІВ 21:11 21:09 00:02 306 км
ЗБОРІВ 21:32 21:30 00:02 328 км
ТЕРНОПІЛЬ 22:15 22:10 00:05 370 км
ПІДВОЛОЧИСЬК 23:06 23:04 00:02 421 км
ВОЛОЧИСЬК 23:17 23:15 00:02 427 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 00:29 00:14 00:15 489 км
ДЕРАЖНЯ 00:59 00:57 00:02 525 км
ВІННИЦЯ 02:30 02:25 00:05 635 км
КАЛИНІВКА 1 02:51 02:49 00:02 658 км
КОЗЯТИН-1 03:27 03:25 00:02 699 км
ФАСТІВ 1 04:46 04:44 00:02 792 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ 05:52 05:52 00:00 856 км

Маршрут потяга 144Л

Характеристики потяга 144Л

Модель Звичайний
Швидкість Швидкий
Електронний квиток Ні
Потяг № 144Л

Потяг № 144Л відправляється з початкової станції ВОРОХТА о 13:51 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 05:52. Повний час потягу в дорозі - 09:47, за який він долає 856 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 22.