Залізничні квитки на потяг №143К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ВОРОХТА - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ВОРОХТА

Потяг № 143К

Переглянути зворотній напрямок
ВОРОХТА КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 143К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ20:19:0020:19:0000:00:000 км
ФАСТІВ 121:18:0021:16:0000:02:0064 км
КОЗЯТИН-122:30:0022:25:0000:05:00157 км
КАЛИНІВКА 123:10:0023:08:0000:02:00198 км
ВІННИЦЯ23:32:0023:29:0000:03:00221 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ01:48:0001:26:0000:22:00367 км
ВОЛОЧИСЬК02:48:0002:46:0000:02:00429 км
ПІДВОЛОЧИСЬК02:59:0002:57:0000:02:00435 км
ТЕРНОПІЛЬ03:55:0003:45:0000:10:00486 км
ЗБОРІВ04:37:0004:35:0000:02:00528 км
ЗЛОЧІВ04:58:0004:56:0000:02:00550 км
КРАСНЕ05:25:0005:23:0000:02:00576 км
ЛЬВІВ06:32:0006:10:0000:22:00627 км
ХОДОРІВ07:41:0007:39:0000:02:00691 км
ГАЛИЧ08:26:0008:23:0000:03:00739 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК09:25:0008:55:0000:30:00768 км
НАДВІРНА10:20:0010:18:0000:02:00805 км
ЯРЕМЧЕ11:08:0011:04:0000:04:00830 км
ТАТАРІВ11:41:0011:39:0000:02:00850 км
ВОРОХТА11:55:0011:55:0000:00:00856 км

Маршрут потяга 143К

Характеристики потяга 143К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 143К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 20:19 і прибуває в кінцеву станцію ВОРОХТА о 11:55. Повний час потягу в дорозі - 08:30, за який він долає 856 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.