Залізничні квитки на потяг №142Ш ЛЬВІВ - КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЛЬВІВ → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 142Ш

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ ЛЬВІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 142Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЛЬВІВ16:20:0016:20:0000:00:000 км
ПІДЗАМЧЕ16:33:0016:31:0000:02:007 км
СОСНІВКА17:39:0017:37:0000:02:0074 км
ЧЕРВОНОГРАД18:01:0017:57:0000:04:0088 км
СОКАЛЬ18:20:0018:13:0000:07:0096 км
ІВАНИЧІ18:48:0018:45:0000:03:00120 км
ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ19:17:0019:13:0000:04:00146 км
ОВАДНЕ19:31:0019:30:0000:01:00156 км
ТУРІЙСЬК19:50:0019:49:0000:01:00175 км
КОВЕЛЬ20:23:0020:13:0000:10:00199 км
ПОВОРСЬК20:57:0020:56:0000:01:00232 км
МАНЕВИЧІ21:25:0021:21:0000:04:00261 км
ЧАРТОРИЙСЬК21:44:0021:42:0000:02:00282 км
РАФАЛІВКА22:00:0021:57:0000:03:00295 км
АНТОНІВКА22:22:0022:19:0000:03:00318 км
САРНИ23:00:0022:54:0000:06:00341 км
КЛЕСІВ23:30:0023:27:0000:03:00363 км
ТОМАШГОРОД23:49:0023:46:0000:03:00376 км
РОКИТНЕ-ВОЛИНСЬКЕ00:06:0000:03:0000:03:00387 км
ОСТКИ00:22:0000:20:0000:02:00398 км
ОЛЕВСЬК00:47:0000:45:0000:02:00418 км
БІЛОКОРОВИЧІ01:28:0001:26:0000:02:00451 км
КОРОСТЕНЬ02:38:0002:18:0000:20:00496 км
МАЛИН03:20:0003:18:0000:02:00548 км
СВЯТОШИН04:29:0004:27:0000:02:00640 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ04:46:0004:46:0000:00:00652 км

Маршрут потяга 142Ш

Характеристики потяга 142Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 142Ш відправляється з початкової станції ЛЬВІВ о 16:20 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 04:46. Повний час потягу в дорозі - 01:15, за який він долає 652 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 26.