Залізничні квитки на потяг №142Ш КОВЕЛЬ - ЖИТОМИР - PROIZD.UA

Інформація про потяг КОВЕЛЬ → ЖИТОМИР

Потяг № 142Ш

Переглянути зворотній напрямок
ЖИТОМИР КОВЕЛЬ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 142Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КОВЕЛЬ17:30:0017:25:0000:-5:00199 км
ПОВОРСЬК18:02:0018:01:0000:-1:00232 км
МАНЕВИЧІ18:41:0018:37:0000:-4:00261 км
ЧАРТОРИЙСЬК19:02:0019:00:0000:-2:00282 км
РАФАЛІВКА19:19:0019:15:0000:-4:00295 км
АНТОНІВКА19:43:0019:38:0000:-5:00318 км
САРНИ20:14:0020:10:0000:-4:00341 км
КЛЕСІВ20:44:0020:41:0000:-3:00363 км
ТОМАШГОРОД21:04:0021:00:0000:-4:00376 км
РОКИТНЕ-ВОЛИНСЬКЕ21:22:0021:18:0000:-4:00387 км
ОСТКИ21:38:0021:36:0000:-2:00398 км
ОЛЕВСЬК22:02:0022:00:0000:-2:00418 км
БІЛОКОРОВИЧІ22:43:0022:41:0000:-2:00451 км
КОРОСТЕНЬ23:54:0023:34:0000:-20:00496 км
ЖИТОМИР01:48:0001:28:0000:-20:00578 км

Маршрут потяга 142Ш

Характеристики потяга 142Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 142Ш відправляється з початкової станції КОВЕЛЬ о 17:30 і прибуває в кінцеву станцію ЖИТОМИР о 01:28. Повний час потягу в дорозі - 28:00, за який він долає 578 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 15.