Залізничні квитки на потяг №141К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ЛЬВІВ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ЛЬВІВ

Потяг № 141К

Переглянути зворотній напрямок
ЛЬВІВ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 141К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ15:47:0015:47:0000:00:000 км
СВЯТОШИН16:11:0016:09:0000:02:0012 км
МАЛИН17:22:0017:20:0000:02:00104 км
КОРОСТЕНЬ18:25:0018:05:0000:20:00156 км
БІЛОКОРОВИЧІ19:22:0019:20:0000:02:00201 км
ОЛЕВСЬК20:03:0020:01:0000:02:00234 км
ОСТКИ20:24:0020:23:0000:01:00254 км
РОКИТНЕ-ВОЛИНСЬКЕ20:39:0020:37:0000:02:00265 км
ТОМАШГОРОД20:55:0020:53:0000:02:00276 км
КЛЕСІВ21:12:0021:10:0000:02:00289 км
САРНИ21:46:0021:39:0000:07:00311 км
АНТОНІВКА22:24:0022:16:0000:08:00334 км
РАФАЛІВКА22:48:0022:45:0000:03:00357 км
ЧАРТОРИЙСЬК23:02:0023:01:0000:01:00370 км
МАНЕВИЧІ23:27:0023:23:0000:04:00391 км
ПОВОРСЬК23:52:0023:51:0000:01:00420 км
КОВЕЛЬ00:26:0000:20:0000:06:00453 км
ТУРІЙСЬК00:57:0000:56:0000:01:00477 км
ОВАДНЕ01:19:0001:18:0000:01:00496 км
ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ01:39:0001:33:0000:06:00506 км
ІВАНИЧІ02:10:0002:05:0000:05:00532 км
СОКАЛЬ02:41:0002:37:0000:04:00556 км
ЧЕРВОНОГРАД02:57:0002:53:0000:04:00564 км
СОСНІВКА03:17:0003:15:0000:02:00578 км
ПІДЗАМЧЕ04:28:0004:26:0000:02:00645 км
ЛЬВІВ04:40:0004:40:0000:00:00652 км

Маршрут потяга 141К

Характеристики потяга 141К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 141К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 15:47 і прибуває в кінцеву станцію ЛЬВІВ о 04:40. Повний час потягу в дорозі - 24:46, за який він долає 652 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 26.