Залізничні квитки на потяг №139Н НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ - АДЛЕР - PROIZD.UA

Інформація про потяг НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ → АДЛЕР

Потяг № 139Н

Переглянути зворотній напрямок
АДЛЕР НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 139Н

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ17:38:0017:38:0000:00:000 км
ЧУЛЫМСКАЯ19:37:0019:35:0000:02:00132 км
КАРГАТ20:24:0020:22:0000:02:00178 км
БАРАБИНСК22:14:0021:51:0000:23:00303 км
ОЗЕРО-КАРАЧИНСКОЕ23:25:0023:20:0000:05:00394 км
ЧАНЫ23:39:0023:37:0000:02:00406 км
ТАТАРСКАЯ00:14:0000:12:0000:02:00458 км
КАЛАЧИНСКАЯ01:14:0001:12:0000:02:00548 км
ОМСК02:54:0002:12:0000:42:00627 км
НАЗЫВАЕВСКАЯ04:33:0004:31:0000:02:00776 км
ИШИМ06:16:0006:01:0000:15:00910 км
ТЮМЕНЬ10:18:0009:58:0000:20:001199 км
БОГДАНОВИЧ13:37:0013:35:0000:02:001426 км
ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС.16:17:0015:44:0000:33:001525 км
РЕВДА17:12:0017:10:0000:02:001571 км
ДРУЖИНИНО18:19:0017:49:0000:30:001610 км
КРАСНОУФИМСК20:21:0020:19:0000:02:001750 км
ЯНАУЛ23:01:0022:59:0000:02:001957 км
САРАПУЛ00:02:0000:01:0000:01:002040 км
АГРЫЗ01:11:0000:56:0000:15:002096 км
ВЯТСКИЕ ПОЛЯНЫ03:22:0003:20:0000:02:002246 км
КАЗАНЬ ПАСС06:03:0005:30:0000:33:002400 км
ЗЕЛЕНЫЙ ДОЛ07:04:0007:02:0000:02:002437 км
КАНАШ09:01:0008:26:0000:35:002528 км
АЛАТЫРЬ11:11:0011:09:0000:02:002642 км
АТЯШЕВО12:18:0012:17:0000:01:002700 км
КРАСНЫЙ УЗЕЛ13:58:0013:29:0000:29:002769 км
САРАНСК14:39:0014:34:0000:05:002799 км
ПЕНЗА 118:10:0017:29:0000:41:002965 км
СЕРДОБСК19:54:0019:52:0000:02:003077 км
РТИЩЕВО 121:05:0020:48:0000:17:003124 км
АРКАДАК21:53:0021:51:0000:02:003175 км
БАЛАШОВ-ПАССАЖИРСКИЙ23:02:0022:39:0000:23:003233 км
ПОВОРИНО01:05:0000:50:0000:15:003312 км
НОВОХОПЕРСК01:56:0001:54:0000:02:003370 км
ТАЛОВАЯ02:55:0002:53:0000:02:003438 км
ЛИСКИ04:49:0004:34:0000:15:003537 км
ЕВДАКОВО05:31:0005:29:0000:02:003582 км
РОССОШЬ07:11:0006:36:0000:35:003653 км
ЗАЙЦЕВКА08:29:0008:27:0000:02:003732 км
КУТЕЙНИКОВ09:17:0009:15:0000:02:003781 км
МИЛЛЕРОВО10:08:0010:06:0000:02:003847 км
КАМЕНСКАЯ11:04:0011:02:0000:02:003918 км
ЛИХАЯ11:48:0011:27:0000:21:003942 км
ЗВЕРЕВО12:21:0012:19:0000:02:003966 км
РОСТОВ-ГЛАВНЫЙ15:32:0014:55:0000:37:004106 км
КУЩЕВКА16:49:0016:46:0000:03:004192 км
КРЫЛОВСКАЯ17:23:0017:20:0000:03:004232 км
ТИХОРЕЦКАЯ18:18:0018:12:0000:06:004288 км
КАВКАЗСКАЯ20:02:0019:26:0000:36:004350 км
ОТРАДО-КУБАНСКАЯ20:36:0020:34:0000:02:004381 км
АРМАВИР ТУАПСИНСКИЙ21:26:0021:09:0000:17:004416 км
КУРГАННАЯ22:00:0021:58:0000:02:004456 км
БЕЛОРЕЧЕНСКАЯ23:26:0022:52:0000:34:004520 км
ХАДЫЖЕНСКАЯ00:50:0000:36:0000:14:004579 км
ТУАПСЕ-ПАСС02:36:0002:26:0000:10:004649 км
ЛАЗАРЕВСКАЯ03:30:0003:19:0000:11:004678 км
ЛОО04:20:0004:16:0000:04:004711 км
СОЧИ04:48:0004:43:0000:05:004729 км
ХОСТА05:08:0005:06:0000:02:004744 км
АДЛЕР05:19:0005:19:0000:00:004752 км

Маршрут потяга 139Н

Характеристики потяга 139Н

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 139Н відправляється з початкової станції НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ о 17:38 і прибуває в кінцеву станцію АДЛЕР о 05:19. Повний час потягу в дорозі - 01:07, за який він долає 4752 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 61.