proizd-logo

Інформація про потяг НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ → АДЛЕР

Потяг № 139Н

Переглянути зворотній напрямок АДЛЕР НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 139Н

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ 18:05 18:05 00:00 0 км
ОБЬ 18:29 18:27 00:02 17 км
ЧУЛЫМСКАЯ 19:49 19:47 00:02 132 км
КАРГАТ 20:35 20:33 00:02 178 км
БАРАБИНСК 22:25 22:02 00:23 303 км
ОЗЕРО-КАРАЧИНСКОЕ 23:39 23:37 00:02 394 км
ЧАНЫ 23:55 23:53 00:02 406 км
ТАТАРСКАЯ 00:37 00:35 00:02 458 км
КАЛАЧИНСКАЯ 01:52 01:50 00:02 548 км
ОМСК 03:19 02:49 00:30 627 км
НАЗЫВАЕВСКАЯ 04:53 04:50 00:03 776 км
ИШИМ 06:35 06:23 00:12 910 км
ТЮМЕНЬ 10:46 10:00 00:46 1199 км
БОГДАНОВИЧ 13:41 13:39 00:02 1426 км
ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС. 16:18 15:47 00:31 1525 км
РЕВДА 17:11 17:09 00:02 1571 км
ДРУЖИНИНО 18:19 17:49 00:30 1610 км
КРАСНОУФИМСК 20:23 20:21 00:02 1750 км
ЯНАУЛ 23:00 22:58 00:02 1957 км
САРАПУЛ 00:04 00:03 00:01 2040 км
АГРЫЗ 01:14 00:59 00:15 2096 км
ВЯТСКИЕ ПОЛЯНЫ 03:21 03:20 00:01 2246 км
КАЗАНЬ ПАСС 06:10 05:34 00:36 2400 км
ЗЕЛЕНЫЙ ДОЛ 07:05 07:04 00:01 2437 км
КАНАШ 09:01 08:28 00:33 2528 км
АЛАТЫРЬ 11:13 11:11 00:02 2642 км
КРАСНЫЙ УЗЕЛ 13:58 13:31 00:27 2769 км
САРАНСК 14:33 14:28 00:05 2799 км
ПЕНЗА 1 18:10 17:29 00:41 2965 км
СЕРДОБСК 19:52 19:50 00:02 3077 км
РТИЩЕВО 1 21:00 20:43 00:17 3124 км
АРКАДАК 21:50 21:48 00:02 3175 км
БАЛАШОВ-ПАССАЖИРСКИЙ 23:03 22:40 00:23 3233 км
ПОВОРИНО 01:00 00:45 00:15 3312 км
НОВОХОПЕРСК 01:50 01:48 00:02 3370 км
ТАЛОВАЯ 02:48 02:46 00:02 3438 км
ЛИСКИ 04:49 04:28 00:21 3537 км
ЕВДАКОВО 05:31 05:29 00:02 3582 км
РОССОШЬ 07:13 06:38 00:35 3653 км
КАНТЕМИРОВКА 08:22 08:20 00:02 3718 км
ЧЕРТКОВО 09:13 09:11 00:02 3768 км
МИЛЛЕРОВО 10:06 10:04 00:02 3834 км
КАМЕНСКАЯ 11:02 11:00 00:02 3905 км
ЛИХАЯ 11:55 11:28 00:27 3929 км
ЗВЕРЕВО 12:26 12:24 00:02 3953 км
РОСТОВ-ГЛАВНЫЙ 15:28 14:50 00:38 4093 км
КУЩЕВКА 16:46 16:43 00:03 4179 км
КРЫЛОВСКАЯ 17:20 17:17 00:03 4219 км
ТИХОРЕЦКАЯ 18:20 18:12 00:08 4275 км
КАВКАЗСКАЯ 19:56 19:29 00:27 4337 км
ОТРАДО-КУБАНСКАЯ 20:30 20:28 00:02 4368 км
АРМАВИР ТУАПСИНСКИЙ 21:21 21:03 00:18 4403 км
КУРГАННАЯ 22:01 21:57 00:04 4443 км
БЕЛОРЕЧЕНСКАЯ 23:34 22:58 00:36 4507 км
ХАДЫЖЕНСКАЯ 01:00 00:45 00:15 4566 км
ТУАПСЕ-ПАСС 02:40 02:28 00:12 4636 км
ЛАЗАРЕВСКАЯ 03:24 03:22 00:02 4665 км
ЛОО 04:13 04:11 00:02 4698 км
СОЧИ 04:45 04:36 00:09 4716 км
ХОСТА 05:06 05:04 00:02 4731 км
АДЛЕР 05:21 05:21 00:00 4739 км

Маршрут потяга 139Н

Характеристики потяга 139Н

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 139Н

Потяг № 139Н відправляється з початкової станції НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ о 18:05 і прибуває в кінцеву станцію АДЛЕР о 05:21. Повний час потягу в дорозі - 44:54, за який він долає 4 739 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 61.