proizd-logo

Інформація про потяг НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ → АДЛЕР

Потяг № 139Н

Переглянути зворотній напрямок АДЛЕР НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Розклад руху потяга 139Н

Станція Відправлення Прибуття Зупинка Відстань
НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ 17:38:00 17:38:00 00:00:00 0 км
ЧУЛЫМСКАЯ 19:37:00 19:35:00 00:02:00 132 км
КАРГАТ 20:24:00 20:22:00 00:02:00 178 км
БАРАБИНСК 22:14:00 21:51:00 00:23:00 303 км
ОЗЕРО-КАРАЧИНСКОЕ 23:25:00 23:20:00 00:05:00 394 км
ЧАНЫ 23:39:00 23:37:00 00:02:00 406 км
ТАТАРСКАЯ 00:14:00 00:12:00 00:02:00 458 км
КАЛАЧИНСКАЯ 01:14:00 01:12:00 00:02:00 548 км
ОМСК 02:54:00 02:12:00 00:42:00 627 км
НАЗЫВАЕВСКАЯ 04:33:00 04:31:00 00:02:00 776 км
ИШИМ 06:16:00 06:01:00 00:15:00 910 км
ТЮМЕНЬ 10:18:00 09:58:00 00:20:00 1199 км
БОГДАНОВИЧ 13:37:00 13:35:00 00:02:00 1426 км
ЕКАТЕРИНБУРГ-ПАСС. 16:17:00 15:44:00 00:33:00 1525 км
РЕВДА 17:12:00 17:10:00 00:02:00 1571 км
ДРУЖИНИНО 18:19:00 17:49:00 00:30:00 1610 км
КРАСНОУФИМСК 20:21:00 20:19:00 00:02:00 1750 км
ЯНАУЛ 23:01:00 22:59:00 00:02:00 1957 км
САРАПУЛ 00:02:00 00:01:00 00:01:00 2040 км
АГРЫЗ 01:11:00 00:56:00 00:15:00 2096 км
ВЯТСКИЕ ПОЛЯНЫ 03:22:00 03:20:00 00:02:00 2246 км
КАЗАНЬ ПАСС 06:03:00 05:30:00 00:33:00 2400 км
ЗЕЛЕНЫЙ ДОЛ 07:04:00 07:02:00 00:02:00 2437 км
КАНАШ 09:01:00 08:26:00 00:35:00 2528 км
АЛАТЫРЬ 11:11:00 11:09:00 00:02:00 2642 км
АТЯШЕВО 12:18:00 12:17:00 00:01:00 2700 км
КРАСНЫЙ УЗЕЛ 13:58:00 13:29:00 00:29:00 2769 км
САРАНСК 14:39:00 14:34:00 00:05:00 2799 км
ПЕНЗА 1 18:10:00 17:29:00 00:41:00 2965 км
СЕРДОБСК 19:54:00 19:52:00 00:02:00 3077 км
РТИЩЕВО 1 21:05:00 20:48:00 00:17:00 3124 км
АРКАДАК 21:53:00 21:51:00 00:02:00 3175 км
БАЛАШОВ-ПАССАЖИРСКИЙ 23:02:00 22:39:00 00:23:00 3233 км
ПОВОРИНО 01:05:00 00:50:00 00:15:00 3312 км
НОВОХОПЕРСК 01:56:00 01:54:00 00:02:00 3370 км
ТАЛОВАЯ 02:55:00 02:53:00 00:02:00 3438 км
ЛИСКИ 04:49:00 04:34:00 00:15:00 3537 км
ЕВДАКОВО 05:31:00 05:29:00 00:02:00 3582 км
РОССОШЬ 07:11:00 06:36:00 00:35:00 3653 км
08:29:00 08:27:00 00:02:00 3732 км
09:17:00 09:15:00 00:02:00 3781 км
МИЛЛЕРОВО 10:08:00 10:06:00 00:02:00 3847 км
КАМЕНСКАЯ 11:04:00 11:02:00 00:02:00 3918 км
ЛИХАЯ 11:48:00 11:27:00 00:21:00 3942 км
ЗВЕРЕВО 12:21:00 12:19:00 00:02:00 3966 км
РОСТОВ-ГЛАВНЫЙ 15:32:00 14:55:00 00:37:00 4106 км
КУЩЕВКА 16:49:00 16:46:00 00:03:00 4192 км
КРЫЛОВСКАЯ 17:23:00 17:20:00 00:03:00 4232 км
ТИХОРЕЦКАЯ 18:18:00 18:12:00 00:06:00 4288 км
КАВКАЗСКАЯ 20:02:00 19:26:00 00:36:00 4350 км
ОТРАДО-КУБАНСКАЯ 20:36:00 20:34:00 00:02:00 4381 км
АРМАВИР ТУАПСИНСКИЙ 21:26:00 21:09:00 00:17:00 4416 км
КУРГАННАЯ 22:00:00 21:58:00 00:02:00 4456 км
БЕЛОРЕЧЕНСКАЯ 23:26:00 22:52:00 00:34:00 4520 км
ХАДЫЖЕНСКАЯ 00:50:00 00:36:00 00:14:00 4579 км
ТУАПСЕ-ПАСС 02:36:00 02:26:00 00:10:00 4649 км
ЛАЗАРЕВСКАЯ 03:30:00 03:19:00 00:11:00 4678 км
ЛОО 04:20:00 04:16:00 00:04:00 4711 км
СОЧИ 04:48:00 04:43:00 00:05:00 4729 км
ХОСТА 05:08:00 05:06:00 00:02:00 4744 км
АДЛЕР 05:19:00 05:19:00 00:00:00 4752 км

Маршрут потяга 139Н

Характеристики потяга 139Н

Модель Звичайний
Швидкість Пасажирський
Електронний квиток Ні
Потяг № 139Н

Потяг № 139Н відправляється з початкової станції НОВОСИБИРСК-ГЛАВНЫЙ о 17:38 і прибуває в кінцеву станцію АДЛЕР о 05:19. Повний час потягу в дорозі - 44:02, за який він долає 4 752 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 61.