Залізничні квитки на потяг №139К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Потяг № 139К

Переглянути зворотній напрямок
КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 139К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ21:33:0021:33:0000:00:000 км
ФАСТІВ 122:32:0022:30:0000:02:0064 км
КОЗЯТИН-100:05:0023:43:0023:38:00157 км
ХОЛОНІВСЬКА00:58:0000:56:0000:02:00209 км
УЛАДІВКА01:11:0001:09:0000:02:00221 км
ХМІЛЬНИК01:29:0001:27:0000:02:00237 км
АДАМПІЛЬ01:56:0001:54:0000:02:00264 км
ПАСІЧНИЙ02:09:0002:07:0000:02:00273 км
СТАРОКОСТЯНТИНІВ 202:26:0002:24:0000:02:00294 км
КРАСИЛІВ02:53:0002:51:0000:02:00322 км
ГРЕЧАНИ03:55:0003:34:0000:21:00356 км
ЯРМОЛИНЦІ04:43:0004:41:0000:02:00395 км
ДУНАЇВЦІ05:06:0005:04:0000:02:00414 км
БАЛИН05:26:0005:24:0000:02:00435 км
КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ06:00:0006:00:0000:00:00462 км

Маршрут потяга 139К

Характеристики потяга 139К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 139К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 21:33 і прибуває в кінцеву станцію КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ о 06:00. Повний час потягу в дорозі - 08:27, за який він долає 462 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 15.