Залізничні квитки на потяг №138К ГНІВАНЬ - ЧУГУЇВ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ГНІВАНЬ → ЧУГУЇВ

Потяг № 138К

Переглянути зворотній напрямок
ЧУГУЇВ ГНІВАНЬ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 138К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ГНІВАНЬ19:09:0019:07:0000:-2:00121 км
ВІННИЦЯ19:51:0019:36:0000:-15:00146 км
КОЗЯТИН-120:44:0020:42:0000:-2:00210 км
ФАСТІВ 121:58:0021:56:0000:-2:00303 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ23:12:0022:52:0000:-20:00367 км
ДАРНИЦЯ23:34:0023:32:0000:-2:00381 км
ГРЕБІНКА01:33:0001:06:0000:-27:00517 км
ЛУБНИ02:27:0002:25:0000:-2:00559 км
РОМОДАН03:02:0002:59:0000:-3:00589 км
МИРГОРОД03:31:0003:29:0000:-2:00615 км
ГОГОЛЕВЕ03:47:0003:45:0000:-2:00629 км
РЕШЕТИЛІВКА04:23:0004:21:0000:-2:00672 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА05:17:0004:56:0000:-21:00702 км
ЛЮБОТИН07:10:0007:03:0000:-7:00832 км
ХАРКІВ-ПАС08:15:0007:53:0000:-22:00856 км
ЧУГУЇВ09:09:0009:07:0000:-2:00904 км

Маршрут потяга 138К

Характеристики потяга 138К

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 138К відправляється з початкової станції ГНІВАНЬ о 19:09 і прибуває в кінцеву станцію ЧУГУЇВ о 09:07. Повний час потягу в дорозі - 08:41, за який він долає 904 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 16.